Kto będzie wiceburmistrzem w Gryfowie Śląskim?

14
2366

Nowy Pan Burmistrz oficjalnie poinformował, kto będzie pełnił funkcję wiceburmistrzem, kto skarbnikiem, a kto przejmie wydział techniczny oraz powiedział, co z kierownictwem jednostek podległych Gminie.

 

 

W dniu wczorajszym Pan Daniel Koko został zaprzysiężony i zasiadł w fotelu Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski. Poinformował także, z kim będzie chciał pracować.

Nie mówiłem tego głośno, ale podjąłem decyzję, że na zastępcę burmistrza powołam Panią Bożenę Pawłowicz, która w takiej samej roli przez lata pracowała w Lubomierzu. Skarbnikiem gminy będzie obecny skarbnik Pan Marek Kurec.

Bożena Pawłowicz Gryfów Śląski Wiceburmistrz
Pani Bożena Pawłowicz Wiceburmistrz Gryfowa Śląskiego

Dodatkowo kierownictwo urzędu zasili pracownica urzędu Pani Monika Gałucha, która jako Naczelnik Wydziału Technicznego będzie odpowiedzialna za cały ten pion, który był przypisany obowiązkom służbowym zastępcy burmistrza. – zapowiedział Pan Daniel Koko.

Na chwilę obecną nowy Burmistrz Gminy Gryfów Śląski nie planuje zmian kadrowych w jednostkach organizacyjnych.

W pierwszych dniach urzędu nie planuje zmian w kierownictwach jednostek organizacyjnych. Musimy dać sobie szansę poznania się i ułożenia tak wspólnej pracy, żeby się rozumieć, współpracować, dążyć do wyznaczonych celów. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie dokonywać zmian personalnych w jednostkach ze względu na różnicę w wizji prowadzenia gminy przez kierownictwo urzędu. – wskazał Pan Burmistrz Daniel Koko.

Władzom Gminy Gryfów Śląskim, pracownikom gryfowskiego magistratu oraz jednostek podległych życzymy samych sukcesów.

14 KOMENTARZE

  1. Młodszy, czy starszy – ważne aby był kompetentny i pracowity. A w Gryfowie bez zmian – dwa tygodnie po wyborach, a na Kolejowej żywopłot nie przycięty, tak że przesłania wjazd z bocznych ulic na główną.
    Nowa władza, ale rządzi jakby po staremu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here