Kradł, a przy próbie zatrzymania go, bił. Teraz grozi mu do 10 lat

4
1433
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 20- letniego mężczyzny, podejrzanego o szereg kradzieży sklepowych na terenie Lwówka Śląskiego oraz dwie kradzieże rozbójnicze. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Młody mężczyzna od dłuższego czasu dokonywał licznych kradzieży w sklepach na terenie Lwówka Śląskiego. Z ustaleń mundurowych wynika, iż m.in. 27 listopada br. w jednym z marketów dokonał kradzieży alkoholu. 20- latek z kradzieży zrobił sobie regularny dochód, co więcej przy próbie powstrzymania go przez obsługę sklepów stawał się agresywny.

„18 grudnia br. mężczyzna w jednym z lwóweckich marketów ukradł artykuły spożywcze o wartości około 30 złotych, a następnie nie chciał ich oddać. Wobec pracownicy marketu, która próbowała go zatrzymać użył siły fizycznej, uderzając ją w brzuch, po czym uciekł.” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż chwilę po tym zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

4 KOMENTARZE

  1. To pewnie jeden z tych brudasów Stachu czy jakoś tak.
    Grozi 10 lat ale oczywiście tyle nie dostanie.
    A czas w więzieniu to dla niego jak wygrana- nie trzeba kombinować jak przeżyć.
    Miska pod nos,cieplutko, konsola i czym się martwić.
    A my oczywiście zapłacimy słony rachunek za takich g…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here