Szybkie BMW, narkotyki w torebce i w organizmie …

0
2140

Zdecydowanie to nie jest dobre zestawienie, szczególnie mając na względzie bezpieczeństwo kierującej i innych uczestników ruchu. Na szczęście nieodpowiedzialną 29-latkę wyeliminowali z ruchu dzielnicowi z Lubania. Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kobietę przemieszczającą się osobowym BMW, a chwilę później okazało się, że jest pod wpływem środków odurzających i ma je też przy sobie. W policyjnych systemach widniał także aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Na szczęście do doszło do żadnego zdarzenia z jej udziałem, jednak w związku z popełnionymi przestępstwami, grozić jej może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Tuż po godzinie 15:00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe BMW, za kierownicą którego siedziała 29-letnia mieszkanka gminy Olszyna. W trakcie interwencji funkcjonariusze zauważyli, że kierująca najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem środków odurzających. Badanie śliny osoby zatrzymanej do kontroli wykazało obecność narkotyku. Kolejne przestępstwo, którego dopuściła się młoda kobieta, to posiadanie ich posiadanie. Policjanci w torebce zatrzymanej znaleźli bowiem plastikowy okrągły pojemnik, a w nim metamfetamine.

To nie koniec dalszych problemów zatrzymanej, bo sprawdzenia w policyjnych bazach danych wykazały, że 29-latka posiada także aktywny zakaz kierowania pojazdami. Natomiast do samochodu, którym się przemieszczała, założone były tablice rejestracyjne z innego auta.

Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie i w kolejnym dniu usłyszała zarzuty za kierowanie pojazdem mechanicznym pomimo sądowego zakazu, po narkotykach i za ich posiadanie. W związku z popełnionymi przestępstwami grozić jej może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

-/KWP Wrocław/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here