Koronawirus: Śmiertelny przypadek w powiecie lwóweckim

31
12999

Dziś rano informowaliśmy o pierwszej osobie, mieszkance naszego powiatu, u której zdiagnozowano koronawirusa i która wyzdrowiała.

 

Niestety teraz z wielką przykrością przyszło nam poinformować o śmierci mieszkańca naszego powiatu zakażonego koronawirusem. Informacje potwierdza Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

 

Starszy mężczyzna, mieszkaniec gminy Lwówek Śląski wczoraj w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, dziś zmarł.

 

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia.

 

31 KOMENTARZE

  • Nie tylko na” blokach” ludzie wychodzą a pozatym w mieście nie żyją. Proponuję najpierw zająć się sobą , a potem faktycznie tym co stanowi zagrożenie życia. Widać obsesją padła na głowie ,dobrze że jeszcze oddychać nikt nie zabrania.

 1. Ej wkurony czy jak ci tam, jak będzie kategoryczny zakaz to napewno dzieci biegać nie będą, a teraz co nawet na chwilę nie mogą wyjść ? Jak nie znasz przepisów to się nie udzielaj, sam maseczki nie masz a pierdzielisz głupoty. A w odrębnie wspólnoty trzeba ją nosić a nie na ławce siedzieć i patrzeć co kto robi a następnie komentować to co się dzieje.

 2. Człowiek od lat chorował na płuca był ciężko chory od wielu lat. Nie zrozumiałe jest zakwalifikowanie go jako ofiary koronavirusa. Zmarł w OJOMIE w Legnicy , najlepsze że jego członków rodziny zostali poddani kwaranntanie .

 3. Zgadzam się z Borysem.Mieszkaniec Zbylutowa,który zmarł od dawna chorował na płuca.Znam jego i rodzinę bardzo dobrze.Z jego córką chodziłam do szkoły i razem pracowałyśmy.Nikt w ich rodzinie nie jest zarażony koronawirusem.

 4. Do Jana jasniewiedzacego!!! Wiesz że prawdopodobnie nikt nie wie jak ten wirus się rozprzestrzenia i wiesz że podobno ten wirus siedzi w każdym z nas i atakuje jak mamy słabszą odporność i to właśnie jest taka jak siedzimy w domu i się boimy to wtedy atakuje lub masz inne choroby wspoltowarzyszace i dodam że jestem kierowcą gdzie sram w miejscach publicznych przynajmniej raz dziennie gdzie zachorowalność jest dużo wieksza (Niemcy) od dwóch miesięcy i czemu jeszcze nie jestem chory??? Więc niech starsi ludzie zostaną w domu i uważają na siebie!!! Pozdrawiam normalnych!!+

 5. Skoro Osoba która zmarła od dawna chorowała i z tego co wiem nie wychodziła z domu, to ktoś ją zarazil. Jak to więc możliwe, żeby z jego rodziny nikt nie był chory?

 6. Osoba, która zmarła od dłuższego czasu nie wychodzila z domu, leżała. Tak więc to nie ona zarażała tylko ktoś ją zaraził. Jak to więc możliwe, że z rodziny nikt nie jest chory?

 7. A kto wie czy on miał robiony test i czy SANEPID uznał go za chorego na COVID-19
  Nie straszny się nawzajem
  Teraz każdy kto umrze to będzie chorował na koronawirusa?

 8. DO Andi… Mówienie, że,, mi nic nie jes i nie zachorowalem/am,, to nie znaczy, że WŁAŚNIE TY nie jesteś tym co roznosi zarazę i naraża innych!! Użyj mózgu, chyba że już nie masz co używać… Podłością jest stwierdzenie, że niech starsi siedzą w domach… Jesteś sierotą zupełną?… Nie masz matki, ojca, rodzeństwa, ciotek itd? Widać odrazu jakim jesteś typem człowieka… Być może i cię opuścili… Nie dziwię im się! WSZYSCY MAMY RYZYKO a ty, tym głupim podejściem narażasz NAS WSZYSTKICH!

 9. No to tak zacznijmy od początku mężczyzna był chyba w trzech szpitalach we Lwówku w Bolesławcu i podajrze w Lubaniu tam zrobiono mu test gdzie na wynik czeka się prawie tydzień i stwierdzili tego samego dnia że ma koronawirusa jak nie wiem ale chyba mamy w którymś z tych szpitali fenomenówco do tego dochodzi skoro według nich miał wirusa to dlaczego szpitale nie mają kwarantanny tylko sobie normalnie pracują i narażają innych i skąd wiadomo że był w 100% chory skoro był to chyba starszy mężczyzna bo jak by był młody to byście odrazu podali by zasiać panike i nie miał objawów i nagle w jeden dzień tak go to zaatakowało? Coś to troche podejrzane nie sądzicie? Zresztą nic nigdzie o nim nikt nie wspominał więc jak doszło do zarażenia? Od kogo albo przez co sie ten wirus dostał jak by miał z kimś kontakt to by już dawno sanepid i inne instytucje ruszły z akcja odnajdywanie osób z kontaktem z osobą chorą. Jak dla mnie to podejrzane jest I daje do myślenia czy przypadkiem każdy kto umiera nie ma przyklejonej łatki zakarzonego A dla rodziny najszczersze kondolencje 🙁

 10. ja słyszałem tutaj u mnie we wsi powiadają, że jak wiosna przychodzi, trawy zielenieja A wróble robia gniazda pod dachem wtedy trza się wystrzegać korona wajrusa. dodam, że Ci co to powiadają to się znają nie jedną zarazę widzieli.

 11. Drodzy Państwo, gdzie można zgłosi taką sytuację…listonosz przychodzi do 80 letniej babci z emeryturą i nie jest zabezpieczony… bez rękawiczek i bez maseczki. W ciągu dnia przejdzie po domach i to może być bomba wirusowa dla naszych SENIORÓW. Ostrzegam naczelnika poczty lwóweckiej, jak w tym miesiącu znów listonosz przyjdzie bez zabezpieczenia z emeryturą do mojej babci , zgłoszę to na policję. Po wsiach listonosze chodzą też bez zabezpieczenia… TO JEST SKANDAL PANI NACZELNIK !!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here