Kobieta wypadła z kabiny ciężarówki. Utrudnienia na autostradzie A4

3
3025
zdjęcia 24jgora.pl

Po uderzeniu w tył innego pojazdu ciężarowego kobieta, która znajdowała się w kabinie sypialnej ciężarówki wypadła z pojazdu. Groźne zdarzenie na autostradzie A4. Droga była całkowicie zablokowana.

 

 

Kierujący samochodem ciężarowym marki DAF prawdopodobnie przegapił zjazd z autostrady, wyhamował praktycznie do zera. Jadący za nim zestaw, w którego kabinie znajdowały się dwie osoby nie zdążył zahamować przed zatrzymującym się pojazdem i uderzył w jego tył.

Na szczęście kierowca ciężarówki z niebieskim ciągnikiem w ostatniej chwili zaczął odbijać na bok. Doszło do zderzenia, po którym młoda kobieta wypadła z pojazdu. Z relacji z miejsca zdarzenia wynika, że w chwili wypadku leżała w kabinie sypialnej. Została przetransportowana do szpitala na badania.

 

 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3 nad ranem na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca. Rozbite pojazdy zostały zabrane z miejsca zdarzenia około godziny 8:30, lecz droga pozostaje jeszcze zamknięta. Pracują tam jeszcze służby porządkowe, które usuwają skutki zdarzenia. Na jezdni rozlana jest substancja ropopochodna.

-/24jgora.pl/-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here