Kobieta przypadkiem ujawniła ciało mężczyzny

1
4136

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kim był mężczyzna, którego ciało zostało odnalezione w sobotni wieczór na terenie powiatu lwóweckiego. Sprawę pod nadzorem prokuratury badają lwóweccy policjanci.

 

To jedna z tych tajemniczych spraw, nad którymi pracują lwóweccy policjanci. Sprawa o tyle dramatyczna, iż chodzi o ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w sobotę 6 lipca 2024 roku.

Zgłoszenie od kobiety, która przypadkiem ujawniła w pustostanie na terenie miejscowości Skorzynice zwłoki mężczyzny dyżurny lwóweckiej komendy otrzymał po godzinie 18. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Mężczyzna zmarł wiele dni temu i z uwagi na postępujący rozkład ciała nie było możliwości zidentyfikowania jego tożsamości na miejscu. Dlatego na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo- śledczą wraz z technikiem kryminalistyki, która zabezpieczyła ślady.

Czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora.

W chwili obecnej trwają działania mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny oraz okoliczności, w których doszło do zgonu.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here