Kiedy otworzą SKY WALK, największą w Polsce ścieżkę w chmurach?

0
1860

Nie milkną pytania dotyczące terminu otwarcia wieży widokowej w Świeradowie- Zdroju. Wczoraj na profilu inwestora pojawiła się obiecująca wzmianka.

 

Początkowo wieża miała być budowana przez samorząd i świeradowskich hotelarzy, ostatecznie projekt nie doszedł do skutku. W wieże zdecydował się zainwestować czeski inwestor. Dziś u podnóża góry Świeradowiec stoi już wieża widokowa, bardzo podobna do tej jaką w Masywie Śnieżnika mają nasi czescy sąsiedzi. Z tą różnicą, że świeradowski Sky Walk powstał bliżej miasta. Lokalizacja taka nie była przypadkiem. Inwestor chciał, aby atrakcja była dostępna dla szerokiego ogółu turystów. Prace ruszyły w drugiej połowie ubiegłego roku. Inwestycja opiewa na 40 milionów złotych. Dziś obiekt jest na ukończeniu. Trwają tam prace wykończeniowe. Te mają zakończyć się za kilka tygodni.

Od dnia, w którym pojawiły się pierwsze informacje o budowie największej w Polsce ścieżki w chmurach, która powstaje w Świeradowie- Zdroju nie milkną pytania dotyczące terminu otwarcia wieży widokowej. Wczoraj na profilu inwestora pojawiła się obiecująca wzmianka.

Inwestor od kilku tygodni kusi zdjęciami i filmikami z placu budowy. Pokazuje znajdującą się na szczycie szklaną łezkę i pracowników spacerujących po tzw. pajęczynie oraz zapierające dech w piersiach widoki.

„A Ty odważysz się wejść na szklaną platformę lub skorzystać z naszej 105-metrowej zjeżdżalni?” – pyta inwestor i dodaje: „Już w czerwcu będziesz mógł to sprawdzić. Nie możemy się doczekać!”.


Zapraszamy na zwiedzanie Sky Walk Świeradów- Zdrój. Zobacz, jak ścieżka w chmurach wygląda po otwarciu i jakie dodatkowe atrakcje powstaną przy niej już wkrótce.

Zwiedzamy Sky Walk Świeradów- Zdrój. Największą w Polsce ścieżkę w chmurach

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here