Niepodległościowy Cross Gryfitów

0
349

Jeszce tylko 3 dni do Narodowego Święta Niepodległości. Jeśli chcieliby Państwo uczcić to wydarzenie na sportowo nadarza się ku temu okazja w Gryfowie Śląskim.

 

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów Cross Gryfitów zaprasza do udziału w 3 edycji Niepodległościowego Biegu Gryfitów. Uczestnictwo jest nieodpłatne, a uczestnicy dzięki wsparciu Miasta i Gminy Gryfów Śląski otrzymają pamiątkowe sportowe czapeczki.

Na bieg można zapisać się wcześniej, wysyłając wiadomość prywatną do profilu stowarzyszenia na portalu społecznościowym ( https://facebook.com/CrossGryfitow/), podając imię, nazwisko i miejscowość z której Państwo przyjadą. Możliwość zapisu będzie również istniała 11 listopada – biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00. Tam podpiszą Państwo potrzebne dokumenty i odbiorą czapeczki, wcześniejsza rezerwacja przez internet gwarantuje otrzymanie jednej z nich.

Bieg wystartuje około godziny 11.35. Licząca około 6 km trasa poprowadzi doliną Kwisy nad Jezioro Złotnickie i z powrotem. Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze symbolicznym nie będzie prowadzony pomiar czasu, ani ustalana klasyfikacja. Impreza o charakterze familijnym, zachęcamy do przyjazdu całymi rodzinami. To z pewnością będzie czas wykorzystany ciekawie i aktywnie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here