Już w sobotę piknik motocyklowy w Pławnej

1
1776

Zapowiada się wyjątkowo ciekawa impreza, na którą organizatorzy zapraszają nie tylko motocyklistów. Jej celem jest pomóc małemu Stasiowi. Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz “Kowal” Kowalski.

 

Koncerty zespołów rockowych, domowe jedzenie, konkursy nie tylko dla motocyklistów – to niektóre z atrakcji pikniku, jaki już w sobotę 4 września 2021 roku odbędzie się na terenie Pensjonatu Gerus w Pławnej. Jego organizatorem są motocykliści z grupy Free Riders Lubomierz, którzy tłumaczą, iż celem pikniku oprócz integracji środowiska motocyklowego jest pomoc Stasiowi Zimowskiemu. Chłopczyk ma krótszą kość udową i piszczelową oraz brak kości strzałkowej w jednej nóżce. Ma też zdeformowaną stopę, tylko z dwoma paluszkami. Wymaga kosztownych, zagranicznych operacji oraz rehabilitacji. (Więcej informacji o Stasiu znajdziecie tutaj.) To właśnie dla niego będą zbierane pieniądze.

– Akcja jest taka daj piątaka na dzieciaka. To nie wstęp, to jest dobrowolne, kto chce ten da – tłumaczy Tomasz Keler z Free Riders Lubomierz.

Gościem specjalnym tegorocznego pikniku motocyklowego w Pławnej będzie Tomasz “Kowal” Kowalski – muzyk i aktor, zwycięzca czwartej edycji “Must be the music”, który w 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. W jego wyniku mężczyzna ma sparaliżowaną dolną część ciała. Artysta, mimo, iż sam wymaga ciągłej rehabilitacji, na którą stara się na różne sposoby uzbierać pieniądze – m.in. organizując zrzutki, to dostrzega także cierpienie innych i jak tylko może to wspiera akcje w szczytnym celu.

Program II Pikniku Motocyklowego – Pławna 2021

Program tegorocznej imprezy zapowiada się bardzo ciekawie. Jej początek zaplanowano na godzinę 13. oczywiście w gościnnych progach Pensjonatu Gerrus w Pławnej – tuż przy Zamku Śląskich Legend.

  • 13.30 – 14.00 – Julia Jackiewicz
  • 15.00 – 16.00 – Antares
  • 16.30 – 17.30 – UnFaced
  • 18.30 – 19.30 – Salen
  • 20.30 – 21.30 –Tomek „Kowal” Kowalski
  • 21.35 – zabawa do rana w stylu lat 80 – 90, którą poprowadzi Dj Miro

Pomiędzy koncertami planowane są różnego rodzaju konkursy – nie tylko dla motocyklistów.

Organizatorzy zapewniają, iż podczas Pikniku Motocyklowego w Pławnej nie zabraknie także dobrego jedzenia. Będzie grillowana kiełbasa i karkówka, będą szaszłyki, nie zabraknie także ciasta i oczywiście napojów.

Organizator wydarzenia: Free Reders Lubomierz. Sponsorzy: Lombard An- Dar, Ryszard RYCHU Mrozowicz – Meble na wymiar. Patronat medialny Lwówecki.info.

Do zobaczenia 4 września 2021 roku w Pławnej – Pensjonat GERUS.

plakat – organizatorzy

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here