Już w piątek rozpoczyna się VI Zlot Motocyklowy

4
314

Przygotowania do Zlotu idą pełną parą. Już jutro w Lwówku Śląskim spodziewanych jest kilkuset motocyklistów i motocyklistek.

Zapraszamy motocyklistów oraz wszystkich miłośników motoryzacji na VI Zlot Motocyklowy, który w dniach 19 – 21 lipca 2019 roku odbędzie się w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego.

Cała impreza odbędzie się na terenie Czerwonego Raka w Rakowicach Małych.

Zalew w Rakowicach Małych

W tym roku na zlotowiczów czeka moc atrakcji, w tym m.in. kajaki, rowery wodne, czy ośrodek Bahama Wake gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił na desce.

Oprawę muzyczną zapewnią cztery kapele. W piątek po godzinie 19. zagra High Sensitive oraz “muzyczna niespodzianka”. Natomiast w sobotę muzyczna scena rusza już o godzinie 16:30. Zagrają na niej: Airstrike, Error Code i Pop@The.

Oczywiście podczas Zlotu nie zabraknie parady motocykli, która odbędzie się ulicami Lwówka Śląskiego tuż po mszy świętej (początek mszy godz. 12:00). Tradycją Zlotów są także wycieczki, poznawanie okolicy i konkursy. Grill, ognisko, pieczone kiełbaski i złocisty napój to miły dodatek, który dopełni całości.

Lwóweccy motocykliści każdego roku włączają się w akcje charytatywne. Nie inaczej będzie i teraz. – Jak co roku zbieramy nakrętki dla Hani oraz datki na rehabilitację Marcelka – czytamy na Facebookowym profilu Zlotu.

Za symboliczne 5 złotych organizatorzy zapewniają pole namiotowe.

W przypadku pytań organizatorzy zachęcają do kontaktu telefonicznego – 507-803-087

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here