Jest przetarg na nowy samochód dla straży miejskiej

2
843

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski zaprasza do składania ofert na dostawę 5 osobowego samochodu dla Straży Miejskiej w Gryfowie Śląskim.

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego (specjalnego) na potrzeby Straży Miejskiej w Gryfowie Śląskim wraz z dodatkowym wyposażeniem.

Auto ma być wyposażone w sygnalizację uprzywilejowana samochodu w ruchu drogowym, oznakowanie graficzne samochodu, czy instalację łączności radiowej.

Wskazane w ogłoszeniu wymagane warunki techniczne samochodu to m.in.: samochód fabrycznie nowy – rok produkcji 2021 lub 2022, w typie nadwozia kombivan. Auto ma mieć silnik o pojemności skokowej powyżej 1400 cm3, z 5 lub 6 stopniową skrzynią biegów i o mocy nie mniejszej niż 120 KM i zasilane olejem napędowym. Co istotne, to nadwozie pojazdu ma być w kolorze srebrnym metalizowanym dostosowane do przewozu 5 osób w tym kierowcy. Samochód ma mieć drzwi tylne dwuskrzydłowe, przeszklone, min. 1 sztuka przeszklonych drzwi bocznych przesuwanych, z dostępem do przedziału pasażerskiego, a w drzwiach tylnych szyby mają być przyciemniane ograniczając tym samym widoczność z zewnątrz pojazdu.

Zamówienie udzielane jest w trybie zapytania ofertowego przy wartości zamówienia nie przekraczającej kwoty 130.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia można znaleźć na stronach gryfowskiego magistratu. Oferty przyjmowane są do 9 marca. Po tej dacie dowiemy się czy i ilu oferentów zgłosiło się i jakie marki samochodów proponują.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here