Jest praca w Policji w Lwówku Śląskim

4
2243

Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim prowadzi nabór na stanowisko technik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Praca na pół etatu, w ramach umowy o pracę. Nabór trwa do 16 sierpnia 2023 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie i ewidencja kart rejestracji karnych dotyczących ruchu drogowego – PRD5 do systemu KSIP, w tym regularna analiza pod kątem zaległości;
  • wprowadzanie do systemu SEWiK informacji o wypadkach i kolizjach oraz sporządzanie analiz statystycznych z zakresu ruchu drogowego;
  • rejestrowanie postanowień i prawomocnych wyroków sądowych z zakresu ruchu drogowego;
  • wprowadzanie zawiadomień dot. zastosowanego środka karnego i decyzji cofnięcia / przywrócenia uprawnień do kierowania pojazdami;
  • prowadzenie rejestracji i ewidencji orzeczeń sądowych;
  • wykonywanie analiz, sprawdzeń i zestawień statystycznych w obszarze zdarzeń w ruchu drogowym;
  • bieżące archiwizowanie i brakowanie dokumentów.

Potrzebne Ci będą (wymagania niezbędne)

  • Wykształcenie: średnie
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie/staż pracy,
  • klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zakopertowane aplikacje z podaniem adresu do korespondencji należy składać w Komendzie Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, ul. Przyjaciół Żołnierza 22, 59-600 Lwówek Śląski, w terminie do dnia 16 sierpnia 2023 r. Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Szczegóły oferty w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Lwówku Śląskim, tel. 47 87 35 236.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here