Jeśli poznajesz tego mężczyznę zadzwoń

5
2395

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdroju prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru elektrycznego, do którego doszło 16 czerwca 2020 roku z jednego z obiektów hotelowych na terenie Świeradowa Zdrój. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, lub masz jakiekolwiek informacje odnośnie opisanego zdarzenia zadzwoń. Gwarantujemy anonimowość.

 

Do zdarzenia doszło 16 czerwca br. pomiędzy godz. 15:48-15:58 z terenu obiektu hotelowego mieszczącego się w Świeradowie Zdroju. Rower elektryczny marki LIV wartości ponad 10 tysięcy złotych mimo wykonywanych czynności służbowych nie został jeszcze odnaleziony. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym uwidoczniony jest wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży, ubranego w czarne spodnie z białymi napisami wzdłuż łydek, czarny T-shirt z zielonym nadrukiem, czapkę z daszkiem koloru szarego. Mężczyzna miał założony plecak koloru niebieskiego z zielonymi wstawkami.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub znają miejsce jego obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę asp.szt. Krzysztofem Schmidt luba asp.szt. Pawłem Bulera w siedzibie jednostki w Świeradowie Zdroju ul. Józefa Piłsudskiego 15/1 lub pod numerem telefonu 787816206/ 514 339 324. .

Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Gwarantujemy anonimowość.

-/asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań /-

5 KOMENTARZE

  1. Kradzież 16.06 a artykuł z 04.07? Trochę im to zajęło, a złodziej już na wakacjach za granicą…szybkość i bystrosc to nie jest wasza dobra strona

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here