Jednym uderzeniem złamał szczękę pokrzywdzonemu. Może go rozpoznajesz?

0
2137

Bolesławieccy policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia tożsamości osoby podejrzewanej o uszkodzenie ciała mieszkańca Wrocławia w jednym z bolesławieckich lokali. Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na zdjęciach prosimy o pomoc.

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna widoczny na zdjęciach jest podejrzewany o uderzenie osoby w jednym z bolesławieckich pubów. Cios zadany przez sprawcę był tak mocny, że skutkował złamaniem szczęki i kości jarzmowej pokrzywdzonego.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie sierż. szt. T.Rosa tel. 47 8733 290, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 281 lub na e-mail [email protected].

AKTUALIZACJA

Po publikacji wizerunku w mediach mężczyzna podejrzany o uszkodzenie ciała sam zgłosił się na policję. To 28-letni mieszkaniec Bolesławca. Złożył wyjaśnienia i usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

-/aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here