Budowa kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej

2
776

Władze Gminy Lubomierz przystępują do budowy sieci kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i sieci wodociągowej do działek, na których wkrótce powstaną nowe domy. Ogłoszony został już przetarg.

 

„Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci wodociągowej oraz rozbudowa z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej wraz z odgałęzieniami od projektowanych sieci do granic działek.” – czytamy w przetargu.

W ramach zadania będzie wykonanie:

  • odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości 193,70 m i odcinka przebudowanej sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości 171,30 m. Do tego wykonanie 12 odgałęzień kanalizacji wyprowadzonych do granic działek.
  • odcinka sieci wodociągowej o długości 202,75 m wraz z wpięciem do sieci, budową zasuwy oraz wykonanie dwóch hydrantów podziemnego i nadziemnych

  • dwóch odcinków sieci kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o długości 210,10 m i odcinka przebudowanej sieci kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o długości 77,10 m wraz z 12 odgałęzieniami kanalizacji deszczowej grawitacyjnej.

Obszar będący przedmiotem zamówienia znajduje się na działkach położonych nieco na północ od cmentarza, za pobliskim zakładem, przy ulicy Majowej.

2 KOMENTARZE

  1. Powinni się połączyć z wodociągami z Bolesławca i zrobić kanalizację z Lubomierza w kierunku Pławnej i Mojesza i pociągnąć to wszystko przy trasie rowerowej aby nie zabierać miejsca.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here