Jak wyglądają drogi w powiecie? Piszcie i przesyłajcie zdjęcia

3
1873

Drogi w powiecie lwóweckim są przejezdne, ale miejscami mogą na nich pojawić się śnieżne wydmy. To zasługa wiatru, który zdmuchuje śnieg z pól.

 

Od wczoraj śnieg nie przestaje padać. Opadom białego puchu towarzyszy intensywny wiatr, który miejscami na drogach tworzy śnieżne wydmy. Wiatr zdmuchuje śnieg z pól i w niektórych miejscach jadąc samochodem możemy zostać niemile zaskoczeni. Jednak większość dróg jest w dobrym stanie, nie ma na nich problemów z przejazdem.

Jak wyglądają drogi w Waszym regionie? Piszcie i przesyłajcie zdjęcia.

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika – dziękujemy!

3 KOMENTARZE

  1. Drogi gminne w gminie Lubomierz sa odsniezane o godzinie 11nastej kiedy juz wszyscy sa w pracy panowie musza sie wyspac chyba a kasa leci moze ktos z gminy by sie tym zainteresowal bo placa im za to pieniadze a odsniezane drogi pozostawiaja duzo do zyczenia

  2. Droga powiatowa Pławna Dolna -Lubomierz, tragedia, wąska, jeden pas ruchu wyjeżdżony przez auta,mnóstwo śniegu, nie odśnieżona. Droga wojewódzka Lwówek Śl. – Jelenia Góra , szerzej , można się minąć, ale też nie odśnieżona, pełno śniegu.
    Dlaczego nie są odśnieżane drogi rano przed 6.00 , kiedy ludzie jadą do pracy, dzieci do szkół, lekarze i pielęgniarki do szpitali na dyżury.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here