Jak śmieci z Malinowskiego trafiły do Płóczek?

11
2413

Z redakcyjnej poczty

Wiosna. W powietrzu czuć ją od dawna. Piękna pogoda sprzyja spacerom. Niestety, przy okazji oglądania pąków liści i wiosennych kwiatów często natrafiamy na dzikie wysypiska śmieci.

Niektórzy za nic mają poszanowanie środowiska. Dbanie o przyrodę to dbanie o naszą przyszłość. Ale są tacy, którzy nie potrafią tego zrozumieć i śmieci zamiast do kontenera, bądź PSZOK-u wywożą do lasu, na pola, albo zostawiają na przydrożnych parkingach, bądź po prostu w rowach.

Wczoraj jeden naszych czytelników przesłał nam zdjęcia wykonane podczas niedzielnego spaceru. Co ciekawe, na znalezionych śmieciach są dane ich właścicielki. Jest nazwa firmy, imię i nazwisko oraz dokładny adres – Lwówek Śląski, ulica Malinowskiego wraz z numerem posesji.

Jak śmieci z centrum Lwówka Śląskiego zawędrowały do Płóczek Górnych? Czy ktoś uda się we wskazane miejsce i posprząta te śmieci?

11 KOMENTARZE

 1. pozdrowienia dla właściciela jednego ze sklepów wielobranżowych we Wleniu, który w zeszłym tygodniu
  pozbył się worka ze śmieciami na nowej drodze łączącej Nielestno ze Strzyżowca…. Jelenie tego nie zjedzą, ale Panu pewnie ulżyło ????

 2. Po danych z tej przesyłki chyba nie trudno odnaleźć właściciela tych śmieci??? Spakować do wora i postawić pod drzwiami, oczywiście z pozdrowieniami mandatowymi…..

 3. Na to liczę, dlatego wrzuciłem komentarz….
  Oczami wyobraźni już widzę, jak pojedzie, zabierze swoje , a jeszcze pozbiera śmieci, które zostawili inni.
  Na przyszłość się zreflektuje i na pewno zacznie szanować przyrodę, zacznie płacić za wywóz nieczystości…

  A świstak siedzi i zawija….

 4. Takie rzeczy trzeba udowodnić!!! Pytanie czy ktoś wyrzucający śmieci na dziko nie sprawdza ich zawartości? Logika. Bardziej mi tu śmierdzi prowokacją! Dodatkowo nazwa firmy itp? Zastanawiające! Wszystko czarno na białym nie ma się do czego doczepić i sprawca ustalony! Myślimy a nie od razu osądzamy!!!!!!!!!!

 5. Takie rzeczy trzeba udowodnić!!! Pytanie czy ktoś wyrzucający śmieci na dziko nie sprawdza ich zawartości? Logika. Bardziej mi tu śmierdzi prowokacją! Dodatkowo nazwa firmy itp? Zastanawiające! Wszystko czarno na białym nie ma się do czego doczepić i sprawca ustalony! Myślimy! nie od razu osądzamy!!!!!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here