Jak poradziły sobie drużyny Czarnych Lwówek Śląski?

4
711
zdjęcia: Izabela Pałka Czarni Lwówek Śląski

Za nami kolejny weekend pod znakiem piłki nożnej. Ten dla zawodników Czarnych Lwówek Śląski był niezwykle wymagający, zacięta walka przynosiła satysfakcję, aczkolwiek nie zawsze zwycięstwo.

 

 

Warto pamiętać, że wyniki meczów nie są jedynym wskaźnikiem sukcesu. Ważniejsze jest zapewnienie zawodnikom odpowiednich warunków rozwoju, nauki wartości sportowych i wspieranie ich pasji. Wynik jest oczywiście ważny, bo daje satysfakcję i motywuje do działania, ale porażka w sporcie jest nieodzowna i uczy pokory oraz wytrwałości.

Kolejny weekend na boiskach sportowych pokazał, że duch walki w zawodnikach Czarnych Lwówek Śląski nie zgasł.

Po raz kolejny znakomicie na boisku poradzili sobie Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski, którzy rozgromili Piasta Zawidów. Mecz zakończył się wynikiem 11 – 2 dla naszych zawodników i wielką radością z postawy zawodników. Znakomicie poradzili sobie także Juniorzy Młodsi, którzy pokonali 3 – 1 Łużyce Lubań.

 

 

Gorycz porażki musieli przełknąć Juniorzy Starsi, którzy tym razem nie poradzili sobie z Nysą Zgorzelec przegrywając 1-2.

Niedzielny mecz dla drużyny Seniorów Czarnych Lwówek Śląski miał być jednym z trudniejszych w tym sezonie. Zmierzyć się w nim przyszło z KS Łomnica drużyną, która jest wiceliderem grupy i znakomicie radzi sobie w kolejnych meczach. Niewiele osób dawało szanse na zwycięstwo klubowi z Lwówka Śląskiego. Zawodnicy z Łomnicy nie zamierzali odpuszczać aczkolwiek nasi też tanio skóry nie chcieli sprzedać. Mecz zakończył się ostatecznie porażką LKS Czarni Lwówek Śląski 1 – 2.

Przed seniorami jeszcze trzy mecze, które rozegrają z – Włókniarzem Leśna, Olszą Olszyna i Chrobrym Nowogrodziec.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here