Jak grzyby po deszczu rosną dzikie wysypiska śmieci

10
538
Zdjęcie nadesłane przez czytelnika

W lasach, na parkingach, przy drogach śmieciarze – brudasy bezkarnie zasypują nas odpadami.

Jeden z czytelników poinformował nas o dużym wysypisku śmieci w miejscowości Płóczki Górne. – Natknąłem się na taki oto przykry krajobraz – pisze czytelnik, który dołącza zdjęcia, na których widać dziesiątki części samochodowych.

Tu nasz apel do służb o zainteresowanie się wysypiskiem i uprzątnięciem terenu. (lokalizacja)

Apelujemy także do Państwa o zgłaszanie tego typu miejsc.

O wysypisku w Płóczkach Górnych, gdzieś przy mało uczęszczanej drodze faktycznie mógł nikt nie wiedzieć. Niemniej trudno dać wiarę, iż ani władze, ani straż miejska, ani służby odpowiedzialne za porządek w mieście nie dostrzegły worków z odpadami, które od wielu tygodni witają gości wjeżdżających do miasta drogą wojewódzką 364 na ulicy Betleja przy basenie. Pozostawione przez śmieciarzy odpady nie są dobrą wizytówką miasta i tu również nasz apel do osób kompetentnych o zainteresowanie się nimi!!!

10 KOMENTARZE

  1. Skur***ny! Wykrywalność praktycznie zerowa a kary mikroskopijne. 10 kafli i kilkadziesiąt godzin sprzątania przydrożnych rowów z kamizelką jestem śmieciarzem, to może by coś się zmieniło. A tak zapomnijcie.

  2. A ty myślisz że jesteś z miasta i nie smiecisz? Osobiście widziałam jak przyjeżdżają ludzie z miasta i wrzucają śmieci do koszy przed domem, albo pani która przyjeżdża wyprowadzać pieska i nie raczy po nim sprzątać a jak się zwróciło uwagę to wielce oburzena.

    • Nie miałbym po co przyjeżdżać na takie wioseczki my we Lwówku mamy smietniki i nie musimy smiecic u Siebie a jak wiesz ze to ktos ze Lwówka to trzeba zglosic na policje

  3. Nie jestem z okolicy, ale w płuczkach jest szrot samochodowy, może niech się ktoś zainteresuje sprawą i się dobierze do brudasów bo prywatne osoba raczej nie nazbierałaby tyle śmieci z samochodów

  4. ci z KLECZY (cała rodzina rozbieraczy samochodów ) szukali ostatnio kontenera na odpady plastiki samochodowe ogłaszali się na facebook może postanowili sami wywieźć

  5. fajnie fajnie tanie cześci jak się kupuje z rozbiórki tych niby szrotów a teraz wszyscy za nich zapłaca za posprzatanie i utylizacje jak nie mają dokumentów na utylizacje tego typu śmieci każdy powinien dostać karę równą posprzątaniu tych śmieci żeby żaden nie był do przodu . Tępić śmieciarzy !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here