Jak będzie wyglądał początek roku szkolnego w szkołach Powiatu Lwóweckiego?

2
1366

ZSE-T Rakowice Wielkie, ZSOiZ Lwówek Śląski, ZSOiZ Gryfów Śląski, ZPEW w Płakowicach: Już w najbliższy wtorek, 1 września, po pięciu miesiącach przerwy uczniowie znowu zasiądą w szkolnych ławach.

 

W szkołach Powiatu Lwóweckiego nie będzie wielkich, uroczystych apeli na rozpoczęcie roku szkolnego. Dziś dyrektorzy szkół spotkali się z władzami Powiatu i dyrektorem PSSE w Lwówku Śląskim. Podczas spotkania z szefem sanepidu dyrektorzy zapoznali się szczegółowo z wytycznymi dotyczącymi zasad bezpieczeństwa i organizacji zajęć w dobie koroanwirusa.

W ZSE-T w Rakowicach Wielkich na apelu spotkają się tylko uczniowie klas pierwszych. Ten w przypadku pogody ma się odbyć na zewnątrz, a w przypadku deszczu w sali gimnastycznej. Natomiast uczniowie klas starszych spotykają się z wychowawcami już w salach lekcyjnych. Rozpoczęcie roku szkolnego zaczyna się o godzinie 9:00.

ZSOiZ w Lwówku Śląskim. Tu podobnie jak w Rakowicach Wielkich na apelu spotkają się wyłącznie uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w szkole średniej. Natomiast uczniowie klas starszych spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Rozpoczęcie roku szkolnego zaczyna się o godzinie 9:00.

ZSOiZ w Gryfowie Śląskim. Uczniowie klas pierwszych spotykają się o godzinie 9:00, natomiast klas starszych rok szkolny rozpoczną o godzinie 11. W gryfowskiej szkole nie będzie uroczystych apeli, tu uczniowie z wychowawcami spotykają się w salach lekcyjnych.

ZPEW Płakowice. Tu podobnie jak w Gryfowie Śląskim nie będzie wielkich uroczystości a uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowano na godzinę 9:00.

2 KOMENTARZE

  1. Pytanie:kto zostal dyrektorem lwoweckiego liceum/ZSZOiZ,bo na stronie powiatu jest ogloszenie o konkursie na dyrektora,natomiast o wynikach konkursu nikt nie raczyl plebsu poinformowac! Strona starostwa o konkursach i naborze do pracy zenujaca

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here