I Ty możesz zostać Mikołajem. Przyłącz się do akcji motocyklistów

0
502

Stowarzyszenia Motocyklistów “Leopolis Bikers” w Lwówku Śląskim organizuje i zaprasza na MotoMikołajki 2020.

 

Zbliża się świąteczny czas, każdy z nas czeka z utęsknieniem na prezenty, wspólne spędzone chwile w rodzinnym gronie. Niestety są wśród nas osoby, które spędzą ten czas z różnych przyczyn, poza własnym domem. W tym roku postanowiliśmy umilić te Święta pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Nielestnie. W ośrodku tym przebywa 75 mężczyzn w różnym wieku, z niepełnosprawnością intelektualną. W rozmowie z Panią Dyrektor ośrodka, ustaliliśmy że potrzeby są bardzo duże, a możliwości pozyskania pomocy ograniczone. Włączając się w akcje pomocy pensjonariuszom, prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy.

Potrzebne są m.in.: środki higieniczne, czapki, skarpety męskie, kubki do kawy, gry terapeutyczne, materiały biurowe, koce, pościel, ubrania męskie, słodycze, …

Zbiórka rzeczy trwa do 14.12 2020, a 19.12. 2020 spotykamy się o 12.00 na Rynku w Lwówku Śląskim, skąd wyruszymy przekazać prezenty.

Motocykliści deklarują, iż w razie potrzeby sami odbiorą przygotowane do przekazania rzeczy. Kontaktować się można bezpośrednio dzwoniąc pod podane na plakacie numery telefonów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here