Infinite Load Articles

Ciężarówką wjechał w drzewo. Wyrwało kabinę. Droga zablokowana

Po godzinie 14 do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 297 w Mojeszu.

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Zabytki od lat stanowią dumę i znak rozpoznawczy Dolnego Śląska. Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął dziś uchwałę o ogłoszeniu naboru wniosków o udzielenie dotacji na...

Lwówek Śląski: Od miesięcy szukają właściciela zaśmieconej działki

Lwóweccy urzędnicy od miesięcy nie mogą znaleźć wściela działki, na której znajdują się śmieci i nie mogą go poinformować o konieczności uprzątnięcia wysypiska.

Zgubiłem, lub ukradli mi dokumenty. Co zrobić?

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych ...

Prasa do siana wciągnęła rolnikowi rękę

Ku przestrodze. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że mężczyźnie wykonującym prace na polu, została wciągnięta ręka w prasę do siana. – tłumaczą strażacy.

Dolnośląska KAS zlikwidowała 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych

Funkcjonariusze dolnośląskiej KAS skontrolowali 16 lokalizacji na Dolnym Śląsku. Łącznie zabezpieczono 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych oraz środki pieniężne w kwocie ponad 46 tys. złotych.

Najnowsze artykuły

Biuro rachunkowe

Polecane