Infinite Load Articles

18 mandatów w jeden dzień

W ramach akcji mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lwówku Śląskim poddali wnikliwej kontroli 58 pojazdów, zatrzymali 3 dowody rejestracyjne i nałożyli 18 mandatów karnych.

Zaginął pies rasy Chow Chow

W chwili zaginięcia pies miał na sobie szelki w kolorze zielono- żółto- czarnym. Pies jest chory, jest w trakcie leczenia antybiotykami, dlatego tak ważne jest, żeby jak najszybciej się odnalazł i wrócił do domu.

Utrudnienia w ruchu na DK30, między Biedrzychowicami a Gryfowem Śląskim

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 30 pomiędzy Gryfowem Śląskim a Biedrzychowicami muszą liczyć się ze sporymi korkami.

Skodą wbił się w mur. Miał ponad 1 promil

W obawie przed konsekwencjami swojego zachowania kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Wezwany na miejsce patrol lwóweckiej policji, po chwili namierzył i zatrzymał 22- latka.

Wypadek na autostradzie A4. Lądował śmigłowiec LPR

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na 146-kilometrze autostrady A4  w kierunku Zgorzelca. Na miejscu działają służby.

W mieście powstanie kompleks basenów. Jest przetarg

Starsi mieszkańcy dobrze pamiętają chwile spędzone na basenie miejskim. Ten jednak popadł w ruinę. Dzięki środkom rządowym oraz wkładowi własnemu zabezpieczonemu przez radnych ...

Najnowsze artykuły

Biuro rachunkowe

Polecane