Hałdy śmieci w Lwówku Śląskim

8
1980

Od sedesów, poprzez tapczany, niepotrzebne walizki, po worki ze śmieciami i odpady zielone. W lwim grodzie takie obrazki niewielu przeszkadzają i mimo, iż sytuacja trwa już od dawna, to nie widać, by ktoś z osób odpowiedzialnych, coś z tym robił.

 

Mieszkańcy Lwówka Śląskiego skarżą się nam na wizerunek swojego ukochanego miasta. Zwracają uwagę na hałdy odpadów zalecające w kilku miejscach centrum miasta. Można tam znaleźć połamane tapczany, sedes, czy kupki z odpadami zielonymi. Pod drzewami leżą chyba zapomniane, wypełnione po brzegi odpadami worki. Śmieci można spotkać także pod starym kioskiem.

Dziś jeden z czytelników zwraca uwagę na zaśmiecony zielony skwer znajdujący się pomiędzy ulicami Sienkiewicza a Krawczyńskiego.

Wszyscy pytają, kiedy w mieście zapanuje porządek?

8 KOMENTARZE

  1. O czystość miasta powinni dbać wszyscy mieszkańcy Lwowka Śląskiego. Niestety są tacy którym nie zależy by było czysto. Jedna firma dba o trawniki, inna zamiata jezdnie. A kto ma podciąć drzewa i zabrać śmieci? Myślę, że firma podległa miastu czyli gospodarka komunalna.

  2. Wywóz nieczystości to tragedia w naszym mieście – na ul Sienkiewicza mieszkańcy budynków nr 36 ,38,40 nie mogą się doprosić o wywiezienie jeszcze popowodziowych elektrośmieci , boks na śmieci jest niewidoczny od ul. Krawczyńskiego więc po co zabierać skoro nikt tego nie widzi … było zgłaszane już nie jeden raz i nikt na te prośby nie reaguje… a śmieci przybywa bo ludzie podrzucają z innych bloków… chyba trzeba wynieść to na chodnik od strony ul. Sienkiewicza to może ktoś się tym zainteresuje… Wstyd, wstyd jak ten zakład działa….

  3. Aj,co z tego,jeżdżą zabierają wg harmonogramu a i tak dzień czy 2 po ktoś znów robi śmietnik,bo nie może wynieść wtedy,kiedy powinien.taka nasza mentalność,co mi będą mówić,kiedy mam swoje śmieci wynosić …i potem tak to wygląda

  4. A co z ul. Polną we Lwówku? Ma już tyle odnóg że można się pogubić, w innych miastach nadają nowe nazwy ulic a tylko u nas nazywają odnogi tak samo. I odnogi odnóg… Jak tak dalej pójdzie to będą same ul. Polne w mieście!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here