Gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego 2023

32
25284

Lwóweckie Lato Agatowe promowane jest jako największa impreza z minerałami i rękodziełem na Dolnym Śląsku. Ta jednak nie może obejść się bez koncertów.

 

 

Koncerty, to element tego wydarzenia, który potrafi przyciągnąć tłumy i to nie tylko mieszkańców Lwówka Śląskiego, czy powiatu lwóweckiego, ale i gości często z odległych miejscowości. Fani często przeszukują listy z koncertami swoich idoli, by móc się wybrać na koncert odbywający się w okolicy i zobaczyć ich z bliska na scenie.

Lwówecki magistrat podał dziś, jakie gwiazdy mają wystąpić na scenie XXIV LWÓWECKIEGO LATA AGATOWEGO, które jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, powinno się odbyć w dniach 14-16 lipca 2023 r.

 

 

 • w piątek, 14 lipca 2023 roku w Lwówku Śląskim wystąpi Smolasty – wokalista, raper i producent muzyczny.
 • w sobotę 15 lipca 2023 roku na sceni tradycyjnie już zagości disco polo. Podczas Lwóweckiego Lata Agatowego wystąpią Kordian i Weź Nie Pytaj.
 • w niedzielę 16 lipca 2023 roku gwiazdą LLA ma być Michał Szpak.

 

32 KOMENTARZE

 1. Słabiutko to Lato Agatowe jest z roku na rok gorsze może lepiej zawiesić działalność kto wybiera takich wykonawców jeśli brak kasy to po co organizować szkoda kiedyś występowały gwiazdy a teraz

 2. Jak się robi imprezę mineralogiczną na poziomie pokazał Lubań i facet, który to ogarnia – dr Łukasz Tekiela. Lwówkowi pozostaje giełda klapek, desek do krojenia i innych badziewie – słowem “wszystko po 5 zł”.

 3. Całe szczęście że w robocie będę bo jak Szpaka widzę to mi Kaczyński się przypomina krew mnie zalewa dostaję szału lipa jak nic czas zmienić Szefa Lwówka Śląskiego

   • Nieszczęśliwy człowiek w inteligentny sposób! Kaczyński tak samo daje pracę jak 500+ z własnej kieszeni. Jednak Jan Kochanowski był wizjonerem w fraszce
    “…Cieszy mię ten rym: „Polak mądr po szkodzie”;
    Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
    Nową przypowieść Polak sobie kupi,
    Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi …”.

 4. Szkoda, że w wyniku niekwestionowanych błędów, jakim było m. in. zakończenie współpracy ze SPIRYFEREM i Tomaszem Praszkierem, który dr facto zapewniał i utrzymywał wysoki poziom jakościowy i merytoryczny giełdy minerałów, LLA stało się impreza raczej odpustową, gdzie zamiast minerałów, króluje mydło i powidło. Najgorsze jest to, że nie ma w tym mieście nikogo, kto widziałby co naprawdę stanowiło rzeczywistą wartość tej imprezy, i próbuje się nieudolnie zmieniać jej charakter czyniąc z niej imprezę paraodpustową o niskiej wartości.

 5. Wszystko byście chcieli za darmo. Gwiazdy, plusy i trzynastki, dotacje od eurokomuny. Rząd wydrukuje pierdyliony złotych, albo pozyczy. Potem inflacja i długi na pokolenia.

 6. Jak rap to Jwp Wwo może to by nie przeszkadzało nawet tym co tego nie lubią bo poziom mają a na resztę dni fajnie by było wcisnąć którys z zespół budka suflera lady pank Perfect czy też kult i byłby kozak ale ewidentnie na wyszstko przetarg robią i od kiedy covid się pojawił oczywiście się musiało zmienić diametralnie na gorsze bo kiedyś to przynajmniej był jeden dobry zespół bądź artysta plus ogromne parady i lasery na wieczór a teraz stoiska gdzie coś kupisz są atrakcją

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here