Gryfów Śląski. Utrudnienia w ruchu i parkowaniu. Będą kręcić film

9
4307

Gryfów Śląski po raz kolejny będzie planem filmowym. W związku z realizacją zdjęć na kilku ulicach wystąpią utrudnienia w parkowaniu samochodów oraz w ich ruchu. Część ulic zostanie wyłączona.

 

W związku z realizacją zdjęć do filmu fabularnego w dn. 07.10.2022 (piątek), 16.10.2022 (niedziela), 17.10 (poniedziałek), nastąpią utrudnienia w ruchu i ograniczenia w parkowaniu samochodów na następujących ulicach Miasta:

07.10.2022 (piątek) – zdjęcia dzienne (zajęcia ulic zostaną wprowadzone od 06.10.2022 czwartek od godzin południowych)

 • ul. Rynek – zakaz parkowania dla samochodów prywatnych wokół Ratusza;
 • ul. Felczerska – od. ul. Źródlanej do ul. Rynek zostanie wprowadzony zakaz parkowania i wstrzymanie ruchu ulicznego podczas realizacji ujęć filmowych;
 • zajęcie parkingu na skrzyżowaniu ul. Felczerskiej i Źródlanej;
 • skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ul. Młyńską – zakaz parkowania dla samochodów prywatnych oraz wstrzymanie ruchu ulicznego podczas realizacji ujęć filmowych;
 • na ul. Wojska Polskiego od ul. Młyńskiej – zakaz parkowania samochodów prywatnych na odcinku 100 m;
 • na ul. Partyzantów od ul. Garncarskiej do ul. Lubańskiej – zakaz parkowania samochodów prywatnych;
 • zajęcie parkingu przy skrzyżowaniu ul. Partyzantów i ul. Garncarskiej – zakaz parkowania samochodów prywatnych;

Filmowcy zapewniają, iż dołożą wszelkich starań, aby w filmie pokazać Gryfów Śląski w jak najładniejszych kadrach i ujęciach filmowych. Wskazują także, iż o utrudnieniach na dni 16.10.2022 (niedziela), 17.10 (poniedziałek) poinformują w kolejnych komunikatach.

9 KOMENTARZE

 1. Czy ktoś może wie, kiedy będą wypłacane dodatki węglowe 3000 zł w Lwówku Śląskim? Ja z sąsiadem złożyliśmy 18 sierpnia dokumenty,dziś jest 27 wrzesień a pieniędzy nie ma. Czy w ogóle Lwówek Śląski już zaczął wypłatę?

  • Jak tylko gmina dostanie pieniądze,
   Niestety to co podają w wiadomościach znacznie mija się z prawdą i nie chodzi mi tylko o wiadomości TVP, a raczej o informacje podawane we wszystkich mediach.

 2. Na planie filmowym reżyser szczegółowo obiasni kiedy i jakie kwoty będę wypłacane na węgiel a także postaramy się by obsada filmowa po zdjęciach zrzuciła węgiel do piwnicy pozdrawiam serdecznie ze składu węgla

 3. Kuzwa co za brednie .
  Co ma ekipa filmowa,do węgla.
  Co ma piernik do wiatraka.
  Ludzie ogarnocie sie!
  Będzie kręcony film, będą blokady z pół dnia i w czym macie problem
  Fajnie że filmowcy znów zawitają do naszego małego miasteczka.
  Aaa oczywiście co nie którzy mieszkańcy muszą zrobic z tego gówno burze,zero wdzięcznośći że coś się dzieję .
  Kuzwa ludzie to jest też reklama dla miasta,a jak jest reklama to są turyści itp ,wtedy jak wiadomo też są pieniądze dla miasta.
  Ehhh ręce opadają, Brak słów z wami tylko węgiel i węgiel.

  • A co mam z tego, że będzie kręcony film. Tylko utrudnienia, a proza życia jak była tak jest.
   niech coś zrobią aby ludziom było lżej a nie utrudniają jeszcze blokadami miasta.

 4. Do Nowego Gryfowianina:
  Moje oświadczenie było w odpowiedzi na komentarz wstawiony przez “Zasin ” widzę że jesteś jedną z osób które w dalszym ciągu zestawiają Piernik z Wiatrakiem więc zapraszam Cię na zdjęcia do siedziby MOPS gdzie będziemy realizować kampanię pod nazwa ” PĘPKOWE DLA BEZROBOTNYCH ” tam będziemy mogli rozwikłać trapiacą wieli Polaków zagadkę Co Ma Piernik Do Wiatraka. Pozdrawiam serdecznie Sekretariatu gdzie pachnie makowcem :)Buźaki Gryfowiaki do zobaczenia na planie 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here