Gryfów Śląski: Utrudnienia parkowania i wstrzymywanie ruchu ulicznego

5
3234

Filmowcy wracają na plan zdjęciowy w Gryfowie Śląskim. W wyznaczonych dniach mieszkańcy nie będą mogli tak parkować ani przemieszczać się.

 

W związku z realizacją zdjęć do filmu fabularnego pt. „Fenomen” w reż. Macieja Barczewskiego, produkcja Aurum Film, przy współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Gryfów Śląski w mieście Gryfów Śląski w dn. 16.10.2022 (niedziela), 17.10 (poniedziałek) i 21.10 (piątek), nastąpią utrudnienia w ruchu i ograniczenia w parkowaniu samochodów na następujących ulicach Miasta:

 • 16.10.2022 (niedziela) – zdjęcia dzienno-nocne (zajęcia ulic zostaną wprowadzone od 14.10.2022 piątek od godzin południowych)
  • ul. Rynek – zakaz parkowania dla samochodów prywatnych wokół Ratusza – dotyczy każdej strony;
  • ul. Bankowa – wyłączenie miejsc parkingowych od Rynek do Placu Kościelnego;
  • arkady ul. Rynek 26, Rynek 17, Rynek 27 – wyłączenie przejścia dla pieszych pod arkadami i na chodniku przed;
  • zakaz parowania dla samochodów prywatnych między Ratusz a budynkami Rynek 6, Rynek 5, Rynek 4, Rynek 3, Rynek 2, Rynek 1;

Zajęcie wyznaczonej części parkingu dla bazy ekipy filmowej na parkingu przy Przychodni przy ul. Malowniczej w terminie 15.10 – 18.10.2022.

O utrudnieniach na dni 17.10.2022 (poniedziałek) oraz 21.10 (piątek) poinformujemy w kolejnych komunikatach.

5 KOMENTARZE

 1. W niedzielę parking przy Kościele w Gryfowie Śl. zajmują wierni przyjeżdżający samochodami na Msze, od godz. 7.00, do 19.00. – głównie wierni z Krzewia, Proszówki, Wieży. Nawet jeśli ktoś nie jest praktykujący, to kultura wymaga aby to uszanować (chyba że kultury brak).

 2. Jeden dzień zdjęciowy to i prawdziwi “wierni” zrozumieją i zaparkują gdzie indziej , miejsca do parkowania w niedzielę jest dość. A ty stara pisowska bigotko weź tabletkę i pomyśl co zrobiliście z naszą ojczyzną.

 3. Kultury brak u Ciebie. Szefem jest Burmistrz miasta, a nie ksiądz. Wierni nie ucierpią, jak jeden raz zaparkują przecznicę dalej i przespacerują się. To żaden problem, tylko okazja do okazania kultury nabywanie w kościele.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here