Gra MMORPG – polskie Broken Ranks na szczycie gier MMO

1
200
MMORPG
materiał partnera

Lubisz, kiedy w grze wszystko do siebie pasuje? Grafika, fabuła, dialogi i system rozwoju postaci? Zobacz jak to wygląda w Broken Ranks. To polska gra MMORPG wydana w 2022 r., która od tamtej pory rozwinęła się z niesamowitą prędkością. A to dopiero początek jej historii.

 

 

 

Gra MMORPG – kim jesteś w Broken Ranks?

Wcielasz się w mieszkańca krainy Taern. Twoja ojczyzna poległa pod najazdem armii przybyłej z innego wymiaru. Ci, którzy postanowili się jej przeciwstawić, zostali zgładzeni. Nie masz wyjścia – musisz uciekać. Broken Ranks to gra, w której Twoje decyzje mają znaczenie i przekonujesz się o tym już na starcie, szukając bezpiecznego miejsca przed nacierającą hordą.

W końcu wskakujesz na okręt i docierasz na kontynent. Rozpoczynasz przygodę, rozbudowujesz postać, ulepszasz jej uzbrojenie i broń. Zdobywasz zwierzaka, towarzyszy, zakładasz gildię, a jeśli masz ochotę zmierzyć się z innym graczem w systemie walki PVP, jak najbardziej możesz to zrobić. Broken Ranks oferuje wszystkie możliwości dostępne w grach typu massively multiplayer online.

Rozgrywka z ekipą czy w pojedynkę?

Graj ze znajomymi – wspólnie przemierzajcie lasy, góry, miasta, lochy i pustkowia. Pamiętajcie tylko, żeby zarejestrować się na tym samym serwerze, a do wyboru jest ich kilkanaście. W Broken Ranks możecie wzajemnie się wspierać, np. rzucając zaklęcia ofensywne, defensywne i lecznicze. Mocna ekipa to podstawa zwłaszcza na wyższych etapach gry, choć samotnie też da się działać. 

MMORPG
materiał partnera

Gra MMO w starym stylu – dla fanów oldschoolowych RPG

Słyszysz o MMORPG i myślisz, że akcję oglądać będziesz z trzecioosobowej perspektywy w 3D? Nic takiego. W Broken Ranks twórzy postawili na rzut izometryczny, który pozwala dokładnie przyjrzeć się grafice. Ręcznie wykończonej – należy dodać. 

Turowe walki przebiegają szybko – masz dokładnie 10 sekund, żeby zaplanować atak i obronę. Jeśli tego nie zrobisz, gra sama zmusi Twoją postać do starcia się z przeciwnikiem. Dzięki temu, jeśli grasz z kimś, nie nudzisz się w czasie, kiedy on nie może się zdecydować, jaki system obrać. I wiesz, co jest najciekawsze, że NPC szybko łapią, jak lubisz walczyć, więc jeśli nie stosujesz różnorodnej taktyki, potrafią zwiększyć swoją obronę przed Twoimi atakami.

Zginąć na szczęście nie jest łatwo – kiedy nie dasz rady wrogom, losujesz kartę, która w zamian za ożywienie wymaga kary. Choć nie zawsze, czasem wychodzisz z opresji całkowicie bez szwanku. 

Postacie i dialogi – gra komputerowa, która przeniesie Cię do innego świata

Rejestrujesz się i zaczynasz grę. Tworzysz postać, wybierając ją z 7 dostępnych klas. Każda z nich wyróżnia się innymi umiejętnościami, znajdziesz tu więc i rycerza w ciężkiej zbroi i zwinnego sheeda, którego śmiercionośną bronią są m. in. pazury.

Broken Ranks wyróżnia się warstwą dialogową, w której słychać archaizmy, poczucie humoru i słowiańską soczystość (i nie chodzi tu tylko o przekleństwa, które faktycznie zdarzają się dość często). 

Darmowe MMORPG – zagraj w Broken Ranks w 2023

Świat gry dostępny jest za darmo – wystarczy pobrać klienta gry i zarejestrować się. Jeśli należysz do fanów gatunku MMORPG, odnajdziesz się i w Taern. Tytuł stale się rozwija fabularnie, a twórcy dodają nowe wydarzenia tematyczne. Przemierzaj nieprzyjazną krainę, zdobywaj towarzyszy, grinduj bez oporów i rozwijaj postać. Abonament będzie Ci potrzebny tylko wówczas, jeśli zechcesz kupić skórkę na zbroję czy zwierzaka – w innych przypadkach po prostu ciesz się bezpłatną rozgrywką.

Wprowadź się do świata Taern, poznaj innych graczy w sieci i na żywo

Graj online, a jeśli zechcesz sprawdzić, kto siedzi po drugiej stronie monitora, weź udział w corocznym spotkaniu TaernCon lub targach gier, na których zjawiają się twórcy i gracze – to prawdziwe święto dla wszystkich, kiedy w jednym miejscu spotykają się ludzie, dla których Broken Ranks to nie tylko fajna gra.

MMORPG
materiał partnera

-/materiał parter/-lh

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here