Głosuj na Łukasza Moszczyńskiego z OSP Lubomierz

0
467
Łukasz Moszczyński - OSP KSRG Lubomierz

Łukasz Moszczyński – strażak OSP KSRG Lubomierz został nominowany w plebiscycie na strażaka roku gazety wrocławskiej. Teraz potrzebuje naszego wsparcia i głosów.

Łukasz Moszczyński 21 lat. W OSP KSRG Lubomierz służy od 4 lat. Na alarm zawsze biegnie pierwszy. W ubiegłym roku brał udział w ponad 100 akcjach. Druh ma 100 procentową frekwencję. Koledzy zawsze na niego mogą liczyć. Niezawodny i profesjonalny ratownik.

 

W naszej jednostce każdy to wie, dla Łukasza STRAŻ to nie tylko pasja. To obowiązek niesienia pomocy zawsze i wszędzie tam gdzie jest potrzebna. W naszej jednostce każdy wie, że na Łukasza zawsze można liczyć. Straż to jego całe życie. – mówią o Łukaszu jego koledzy.

 

Druh Łukasz Moszczyński nie tylko wzorowo uczestniczy w akcjach ale także dba o gotowość jednostki, sprzęt i samochody. Ponadto świetnie promuje OSP, udziela się charytatywnie i społecznie.

Teraz to właśnie ten młody i ambitny strażak potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Żeby pomóc Łukaszowi w zdobyciu tytułu należy wysłać SMS o treści: WST.70 na numer 72355 [koszt 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT)] Głosowanie trwa do środy, 17 kwietnia.

Łukasz Moszczyński -OSP KSRG Lubomierz

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here