Fontanna posprzątana

7
1355

Udało się. Po interwencji czytelników i naszej wczorajszej publikacji władze Lwówka Śląskiego dostrzegły problem i zadysponowały ekipę, która po południu posprzątała nieckę fontanny.

 

Wczoraj po zgłoszeniu od czytelników poruszyliśmy problem zielonej wody w fontannie z czaplą i zalegających w niecce śmieci. To miejsce wymagało natychmiastowej interwencji zanim nieprzyjemny zapach rozszedłby się po okolicy.

Po południu na miejsce dotarła ekipa, która oczyściła fontannę. Teraz czapla znowu może błyszczeć.

Korzystając z okazji składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim tym, którym leży na sercu otoczenie, w którym żyjemy i nie przechodzą obojętnie obok zaniedbanych miejsc, czy zniszczonej infrastruktury. To dzięki Waszym sygnałom lokalne władze zauważają problemy i przystępują do działania.

Byłeś świadkiem wypadku, ważnego i interesującego wydarzenia? Irytują Cię zaniedbane miejsca. Chcesz podzielić się informacjami, zdjęciami, bądź oryginalnym pomysłem? Dzwoń: 887 606 206 lub napisz: [email protected]

7 KOMENTARZE

  1. Taki jest obraz i prawdziwe podejście urzędników. Gdy media cokolwiek nagłośnią dziwnym trafem od razu zmienia się dana sytuacja. Pani burmistrz wstyd mi że trzeba artykułu aby dostrzec coś co jest widoczne dla zwykłego mieszkańca ale jest trudne dla pracownika urzędu. Ciekawe ile w tej sprawie zgłaszali uwagę strażnicy miejscy bo przecież to główne miejsce spacerowe wielu mieszkańców?? Czy cokolwiek w tej sprawie wiedzieli?????

  2. do mieszkanki…. nie ujmując wiekowi ale trochę też latek mam i pamiętam stawy pokryte zieloną rzęsą. rosnące lilie wodne. I było fajnie. Nie popieram tego co teraz jest i myślę iż władze miasta rozwiążą ten problem…

    • do Egon , też pamiętam stawy pokryte rzęsą i biel lilii wodnych . Teraz po rewitalizacji jak był śmietnik przy odpływie wody tak jest do teraz. Straż Miejska powinna więcej pokazywać się na piechotę ,a nie samochodem. komendant mieszka blisko parku, nie wie co się dzieje ze stawami ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here