Drzewo zablokowało drogę

3
1698
zdjęcie poglądowe

Silny wiatr coraz bardziej daje się we znaki w całym regionie. Kilka minut po godzinie 20 powalone drzewo zablokowało przejazd na jednej z dróg w powiecie. Na miejscu są już strażacy.

 

Jeden z bardziej malowniczych odcinków dróg w regionie, to z pewnością fragment drogi pomiędzy Lubomierzem a Radoniowem, który czy to w promieniach zachodzącego słońca, czy w zimowej szacie, kiedy gałązki drzew są zaśnieżone wygląda niezwykle bajecznie. Niestety, drzewa przy drodze są już stare, słabe i coraz więcej jest suchych gałęzi. Coraz częściej na tym odcinku interweniują strażacy, którzy udrażniają przejazd. Właśnie do kolejnej takiej interwencji zostali zadysponowani druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubomierzu.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 20 w niedzielny wieczór 27 grudnia. Strażacy z OSP KSRG w Lubomierzu są już na miejscu i usuwają z drogi blokujące przejazd powalone drzewo.

3 KOMENTARZE

  1. Przegląd dróg, policjant, radny, biegły do drzew, strażnik miejski, ktoś z powiatu i gminy, spray i maznąć to co nie rokuje a może spaść i zrobić krzywdę, co rośnie nie na terenie skarbu państwa czy zarządcy drogi ale na terenie prywatnym od razu dać nakaz wycinki ze względu na zły stan.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here