Fantastyczny piknik Niezależnej Inicjatywy Samorządowej

7
1776

Rozmawiali z wyborcami o programie, o przyszłości powiatu i gmin, ale jednocześnie zachęcali do wspólnej zabawy. – Takich inicjatyw powinno być więcej – powiedziała jedna z mama, która wraz z dziećmi w piątkowe popołudnie odwiedziła lwówecki rynek.

 

Wydarzenie, jakie odbyło się w piątkowe popołudnie na lwóweckim rynku miejskim przyciągnęło tłumy. Jego organizatorami byli członkowie Niezależnej Inicjatywy Samorządowej – kandydaci na radnych do Rady Powiatu Lwóweckiego: z okręgu gminy Lwówek Śląski: Krystyna Piotrowicz, Bożena Pawłowicz, Katarzyna Kubis, Jan Karpowicz, Tadeusz Kopeć, Szymon Ziółkowski i Iwona Delinowska, z okręgu gminy Gryfów Śląski: Andrzej Tartak, z Mirska: Piotr Czembroski i Bolesław Faściszewski z Lubomierza Mariola Laskowska a także kandydat na Burmistrza Mirska Andrzej Jasiński i kandydat do Rady Miejskiej Gminy Lwówek Śląski Jędrzej Barczewski.

Zapowiadało się skromnie. Podstawowym celem była możliwość porozmawiania z mieszkańcami o programie NIS-u o kandydatach, o tym, co zostało zrealizowane w poprzednich latach i o planach na przyszłość. To wszystko w luźnej atmosferze rodzinnego pikniku. Dla dzieci był dmuchaniec, popcorn, gorąca czekolada. Dla dorosłych kiełbaska. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z białym misiem, czy myszką miki. To wszystko przy pięknej słonecznej pogodzie i dźwiękach muzyki.

Na rynku miejskim w Lwówku Śląskim pojawiły się prawdziwe tłumy mieszkańców. – Takich inicjatyw powinno być więcej – powiedziała jedna z mama, która wraz z dziećmi dotarła na rynek specjalnie na to spotkanie.

Kampania dobiega końca. Za kilka godzin nastąpi cisza wyborcza – czas wytchnienia, odpoczynku i możliwości spokojnego przemyślenia na kogo warto postawić w tych wyborach. Czasu na ostateczna decyzję nie pozostało już dużo. Bo już w niedzielny poranek 7 kwietnia otworzą się drzwi lokali wyborczych i każdy z nas będzie mógł zdecydować komu powierzy swój głos.

My ze swojej strony zachęcamy do pójścia na wybory. Od tego zależeć będzie nasza wspólna przyszłość.


7 KOMENTARZE

  1. Zaraz puszcze pawia! Ciekawe ile z tych osób po weekendzie będzie tak żywiołowo się udzielać, spotykać z mieszkańcami i spędzać swój wolny czas na lansie w mediach.

  2. Brawo Inicjatywa! Gdzie te tuzy pisiorki plakaty wywieszają. Pewnie do jutra to tylko PIS na tablicach bo tylko to potrafią. Żadne ugrupowanie nie zrobiło takiego pikniku,nawet pogoda pod pasowała.A Dawid Kobiałka na burmistrza.

  3. A co zrobiły największe partie typu PiS. Nic . Tablice informacyjne atakują. A wasze dzieci lub wnuczki się dobrze bawiły na zjeżdżalni. Pan Dawid na burmistrza. A tej pani dziękujemy.

  4. Mieszkańcu puść swego pawia – tylko to potrafisz? Możliwe, że Ci ulży. Gdybyś się wsłuchał, to wiedziałbyś, że nie są to ludzie/kandydaci jednego dnia ! Nie słuchałeś, a wątroba Cię boli. Malutki.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here