Dzisiaj Marek Szramowiat dotrze do mety!

0
704

Zbliżam się do 300 km może jutro uda się ukończyć – taką wiadomość otrzymaliśmy od Pana Marka wczoraj przed godziną dwudziestą.

 

Morderczy bieg zbliża się do końca. Spora część zawodników jest już na mecie. Jako pierwszy TOR330 ukończył Włoch – Colle Franco, który zgodnie z danymi organizatorów wystartował w niedzielę o godzinie 9:41 a na mecie zameldował się już w środę o godzinie 4:43. Trasę, dokładnie 349.3 kilometrów pokonał ze średnią prędkością 5,4 km/h.

Pierwszą kobietą, która zameldowała się na linii mety jest Trigueros Garrote Silvia Ainhoa Hiszpanka wystartował w niedzielę o godzinie 9:35. Przebiegła dokładnie 349.3 km. Do mety dotarła w czwartek o godzinie 03:57. Jej średnia prędkość to 4 km/h.

Pan Marek Szramowiat jest już coraz bliżej mety. Jak widać na zrobionych w dniu wczorajszym zdjęciach zdrowie dopisuje. Mieszkaniec Lwówka Śląskiego był wówczas na 298 kilometrze. Trasę pokonywał ze średnią prędkością 2.8 km/h. W piątkowy poranek, tuż przed godziną ósmą Pan Marek był już na 308.9 km. W całej stawce jest na 207 pozycji. Meta jest na wyciągnięcie ręki i z pewnością za kilka godzin przekroczy on jej linię. Na co z niecierpliwością wszyscy czekamy.

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here