Dziś w Ninja Warrior Polska wystartuje mieszkaniec naszego powiatu

5
3347
zdjęcia: Bartek Oniszczuk

Zawodowo zajmuje się stolarką górską i ogrodową. Jego pasją są biegi po torach usianych przeróżnymi przeszkodami. Bartek Oniszczuk z Rębiszowa w gminie Mirsk od lat startuje w zawodach, gdzie odnosi spore sukcesy.

 

Dziś mieszkańca powiatu lwóweckiego będziemy mogli oglądać w programie Ninja Warrior Polska, podczas zmagania się z legendarnym torem, który sprawdza determinację w dążeniu do celu. „Ninja Warrior Polska to przebojowe show testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód” – czytamy na profilu społecznościowym programu, do którego zgłaszają się tysiące chętnych. Na castingi zapraszanych jest 500 najlepszych, z których do przed kamerami pojawi się tylko dwustu zawodników.

W rozmowie z nami Pan Bartek mówi, iż do startu skłoniła go innowacyjność przeszkód oraz chęć spróbowania sił na profesjonalnym i ponoć najtrudniejszym torze na świecie. Nie bez znaczenia były także namowy znajomych.

Mieszkaniec Rębiszowa przyznaje, iż na swojej posesji kończy budowę podobnego toru, na którym będzie trenował, ale będzie chciał go także udostępniać innym chętnym.

zdjęcia: Bartek Oniszczuk

Na co dzień skromny pracowity chłopak stanął przed publicznością w studio i kamerami. Dziś z perspektywy czasu, bo nagrania do programu były realizowane wcześniej przyznaje, iż z pewnością było to wyjątkowe przeżycie – Niesamowita przygoda, niesamowici ludzie – mówi Pan Bartek, który nie kryje, iż otoczka medialna, kamery, reflektory wywołują dodatkowy stres .

Dziś w na antenie Polsatu wyemitowany zostanie 6 a zarazem ostatni odcinek przed wielkim finałem programu Ninja Warrior Polska. Wystąpi w nim Bartek Oniszczuk z Rębiszowa. Początek o godz. 20.05. Trzymamy kciuki i kibicujemy Bartkowi!!!

 

Aktualizacja

Niestety, dziś Bartkowi się nie udało. Odpadł z gry na trzeciej przeszkodzie. Jak nam mówił, sporą rolę odegrał stres i kamery. Niemniej zapewnia nas, że był to jego pierwszy, ale nie ostatni występ i zapowiada, że w przyszłym roku będzie zdecydowanie lepiej przygotowany tak fizycznie, jak i mentalnie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here