Dzień Otwarty w ZSOiZ w Lwówku Śląskim

0
377

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W LWÓWKU ŚLĄSKIM – SZKOLE, KTÓRA UCZY SKUTECZNIE

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSOiZ w Lwówku Śląskim zapraszają uczniów oraz ich opiekunów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w środę 9 czerwca od godz. 12.00 do 13.30.

Ósmoklasisto, rozumiemy, że wybór nowej szkoły nigdy nie jest łatwy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji.

ZSOiZ w Lwówku Śląskim to szkoła, w której stawiamy na skuteczność nauczania i mamy niepodważalne dowody na to, że potrafimy to robić bardzo dobrze.

  • W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU PERSPEKTYW ZSOiZ W LWÓWKU ŚL., JAKO JEDYNA W POWIECIE, ZDOBYŁA DWUKROTNIE BRĄZOWĄ TARCZĘ – WYRÓŻNIENIE, KTÓRE ŚWIADCZY O WYSOKIEJ JAKOŚCI NAUCZANIA.
  • ŚREDNIE WYNIKI EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH W ZSOiZ W LWÓWKU ŚL. SĄ WYŻSZE NIŻ W POWIECIE

( W 2019 r. LO 91,9% – Powiat 74,6%, Technikum 85,7% – Powiat 77%.
W 2020 r. LO 87% – Powiat 67% , Technikum 76,9% – Powiat 45%)

Rodzicu, Opiekunie Ósmoklasisty, jeżeli Twoje dziecko wybierze Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim, możesz mieć pewność, że doświadczone grono pedagogiczn ( a wielu z nich to czynni egzaminatorzy egzaminów zewnętrznych) pomoże Twojemu dziecku skutecznie przygotować się do najtrudniejszych egzaminów zewnętrznych, a miła atmosfera panująca w szkole sprawi, że od pierwszego dnia nauki Twoje dziecko poczuje się u nas dobrze.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here