Lwówek Śląski: Uwaga złodzieje

4
912

Złodzieje nie śpią i nie mają urlopów. Kradną wszystko a w swoim procederze są bezwzględni i nie zwracają uwagi na szkody i straty jakie wyrządzają.

O złodziejach grasujących na terenie gminy Lwówek Śląski na portalu społecznościowym ostrzega Pani Patrycja – … przestrzegam Was przed ZŁODZIEJAMI w okolicy Niwnic. Mianowicie w miniony weekend (w nocy z 9-go na 10-go) zostaliśmy okradzeni. Z budowy wydarto nam białe drzwi wejściowe z ościeżnica, 2 kamery, router, dużą drabinę aluminiową, dodatkowo witryna okienna została wyważona i zniszczona.

Złodziej myślał, że jest cwany i zatarł po sobie wszystkie ślady… A jednak nie! Policja ma zabezpieczone odciski palców, łom, siekierę i naszą kamerę, której nie zauważono.

zdjęcie z okradzionej budowy

Jeżeli ktokolwiek z Was znalazł się w ostatnich dniach w podobnej sytuacji, też został okradziony a nie zgłosił tego faktu, bądź feralnej nocy z 9 / 10 sierpnia przejeżdżał drogą Gościszów – Lwówek Śląski i posiada nagrania z wideorejestratora, albo zapamiętał coś szczególnego to proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112.

Tu liczą się drobiazgi. Nawet, jeżeli wydaje się nam, że mogą nie mieć większego znaczenia, w rzeczywistości może się okazać, iż będą niezwykle pomocne w ujęciu sprawców i powstrzymaniu kradzieży.

4 KOMENTARZE

  1. Teraz złodziej ma większe prawa niż zwykly obywatel zlapac takich i rece polamac dziadostwo potrwfi w bialy dzień okraść człowieka co za czasy a niby zyje my w państwie prawa a zaraza się szezy

    • Chyba sie mylisz..musza po zdjeciu trafic do labo w celu analizy porownawczej…i z czym je porownasz na wypadek gdyby to zrobil nowy zlodziejaszek ktprego odciskow w bazie nie ma bo jeszcze nie zaliczyl pierwszej wtopy ? Np Twoje,moje – sa w bazie ? Nie sadze..zawsze to koerunek ale nie rozwiazanie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here