Dzieci odnalazły zwłoki mężczyzny

2
7364

Na chwilę obecną nie są znane okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w czwartkowy wieczór w Lwówku Śląskim. Czynności pod nadzorem prokuratury prowadzą lwóweccy policjanci.

 

W czwartek, koło godziny 18:00 został wezwany patrol policji do odnalezionych zwłok niedaleko działek “Wyzwolenie”, ulica Torowa, niedaleko wieży ciśnień. Nie jestem ze Lwówka więc miejsce mogę podać tylko w przybliżeniu. Byłam akurat na spacerze, gdy zobaczyłam patrol policji. Trzech dzieciaków na rowerach dyskutowało o odnalezieniu zwłok, po czym dwóch mężczyzn też rozmawiało, że znaleziono zwłoki. – napisała w liście do redakcji czytelniczka.

Jak wskazuje oficer prasowa lwóweckiej policji, około godziny 17. w czwartkowy wieczór 30 maja 2024 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że bawiące się w okolicach działek dzieci odnalazły zwłoki mężczyzny. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol.

Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Mundurowi wskazują, iż na miejscu ujawniono ciało 67- letniego mężczyzny. Zwłoki znajdowały się tam co najmniej od kilku dni.

Z uwagi na znaczy rozkład ciała przybyły na miejsce lekarz nie był w stanie wskazać przyczyny śmierci, w tym ani potwierdzić ani wykluczyć udziału osób trzecich. Czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą lwóweccy policjanci.

Decyzją prokuratury ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma określić przyczynę śmierci, co może pomóc w ustaleniu jej okoliczności.

Policjanci wskazują, iż dzieciom zaoferowana została pomoc psychologiczna. W stałym kontakcie z ich rodzicami jest dzielnicowy.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here