Działające pod przykrywką kasyno zlikwidowane

2
303

Funkcjonariusze ujawnili nielegalny lokal, gdzie prowadzono działalność hazardową, a w trakcie działań przy jednym z klientów lokalu ujawnili narkotyki.

O godzinie 6 rano udało się policjantom z Lwówka i Gryfowa wejść do jednego z lokali na terenie Gryfowa Śląskiego. Jak się okazało w lokalu pod szyldem sklepu AGD funkcjonował nielegalny salon gier. W momencie wejścia policjantów automaty był uruchomione a w środku znajdowała się dwójka korzystających z owych maszyn; 48 letni mężczyzna i 38 letnia kobieta. To dało podstawę prawną do wezwania na miejsce funkcjonariuszy służby celno – skarbowej którzy dokonali dokładnych oględzin automatów oraz ich zabezpieczenia, w stosunku do właściciela automatów i właściciela lokalu prowadzone będzie postępowanie. Funkcjonariuszom udało się ustalić także opiekuna lokalu którym okazał się 45 letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Dodatkowo dokonano kontroli osób którzy przebywali w lokalu i przy mężczyźnie policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością narkotyku metamfetaminy. Mężczyzna z uwagi na popełnione przestępstwo został zatrzymany.

Warto nadmienić, iż działania policjantów wsparte były zgłoszeniami mieszkańców którzy wskazywali, iż w tym miejscu prowadzona jest nielegalna działalność hazardowa oraz dystrybucja narkotyków. Przypominamy, że takie w pełni anonimowe zgłoszenie może dokonać każdy mieszkaniec danej miejscowości wchodząc na adres umieszczony poniżej i postępując zgodnie z instrukcją.

asp. szt. Mateusz Królak, KPP Lwówek Śl.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here