Dwoje kierowców straciło prawo jazdy

0
1597

Policjanci z lwóweckiej „drogówki” zatrzymali do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 

 

We wtorek policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zatrzymali do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 50-latka została zatrzymana do kontroli w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubomierz, tuż przed godziną 19:00. Jechała skodą z prędkością 112 km/h, gdzie obowiązuje “pięćdziesiątka”. Również w gminie Lubomierz, kilkanaście minut później, policjanci zatrzymali do kontroli 56-letniego kierowcę seata. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 61 km/h. Dwoje kierowców straciło prawo jazdy i zostało ukaranych mandatami.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-


NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here