Dwie drogi w gminie Lwówek Śląski do remontu

3
2355
droga dziury koło samochód

Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał wsparcie finansowe, które pomoże wyremontować dwie drogi w gminie Lwówek Śląski. Które?

 

 

Jak podaje lwówecki magistrat dwie promesy na dofinansowanie zadań realizowanych przy wsparciu w formie pomocy finansowej z Budżetu Województwa Dolnośląskiego ze środków na ochronę, rekultywację i poprawę jakości gruntów rolnych otrzymała Gmina Lwówek Śląski.

Pierwsza promesa w kwocie 192.000,00 zł pozwoli na remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nagórzu, a druga promesa w kwocie 172.000,00 zł pozwoli na poprawę stanu nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sobocie.

3 KOMENTARZE

  1. niektórymi asfaltowymi drogami ciężko przejechać (na przykład z soboty do dlużca )bo już nawet nie wdać na nich asfaltu a oni polne będą robić? wielkie brawa za……nawet nie wiem jak to nazwać

  2. Może nowa władza zlituje się w końcu nad skrzyżowaniem w Chmielnie? Już jeździć się nie da. Dziury, wyboje – jednym słowem masakra. Żyć obok niego też nie idzie. Przez wieś przejeżdżają auta ciężarowe. Gdy wjeżdżają na skrzyżowanie, huk jest nie do opisania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here