Duży wybór choinek w Lwówku Śląskim

3
1664

Święta za pasem, w sklepach można poczuć już bożonarodzeniowy klimat, nadchodzi wspaniały czas, rodzinnych chwil i spotkań z bliskimi, czas świąt Bożego Narodzenia! Zanim jednak zasiądziemy do Wigilijnego stołu, zanim rozpakujemy prezenty warto już dziś rozejrzeć się za najładniejszą choinką, która dopełni tradycji i nada uroku tym wyjątkowym dniom.

 

Jaką choinkę wybrać, żywą, czy sztuczną?

To jedno z najczęściej pojawiających się przed świętami pytań. Sztuczne choinki są trwałe i będą z nami przez lata, jednak nie są one w stanie zastąpić żywych drzewek, ich naturalnego wyglądu i niepowtarzalnego zapachu.

Nasze choinki są specjalnie wybierane, tak aby były okazałe i gęste. Świeży, intensywnie zielony kolor oraz wspaniały zapach lasu długo będą zdobić Twój dom. – zapewnia Ryszard Dudzis, który już od lat zajmuje się sprzedażą choinek w Lwówku Śląskim.

Gdzie w Lwówku Śląskim kupić choinkę?

Ruszył już punkt sprzedaży choinek w Lwówku Śląskim, przy ulicy Przyjaciół Żołnierza, vis a vis Arkadii. Tu mona znaleźć przepiękne drzewka. Jodłę, świerka srebrnego, czy świerka pospolitego. Do tego w ofercie są drzewka w doniczkach oraz stojaki na choinki. Wybór jest duży, a w tym pomagają sprzedawcy, który doradzają i pakują choinki do transportu.

Warto pamiętać, iż kupując choinkę w legalnym punkcie sprzedaży, nie przyczyniamy się do rabunkowej wycinki leśnych drzew, ale korzystamy ze specjalnie uprawianych na świąteczną sprzedaż gatunków.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here