Drzewo spadło na budynek

0
2831
zdjęcia: OSP Przecznica

Na miejsce dysponowano strażaków z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim.

 

 

Skutki burzy, jaka przeszła nad regionem w nocy z czwartku na piątek mieszkańcy mogli w pełni zobaczyć dopiero w piątkowy poranek. Wiele dróg pokrytych jest naniesioną z bocznych dróżek gruntowych ziemią i kamieniami, wichura połamała nie jedno drzewo. Ze skutkami nawałnicy walczyli strażacy z jednostek OSP w powiecie lwóweckim a także z KP PSP w Lwówku Śląskim.

Jedno z dramatyczniejszych zdarzeń miało miejsce w Przecznicy. To tam drzewo przewróciło się na budynek. W piątkowy poranek na miejsce do pomocy mieszkańcom dysponowano strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, OSP w Rębiszowie i OSP w Przecznicy.

 

 

Nasza jednostka zostaję zadysponowana przez SK PSP w Lwówku Śląskim do powalonego drzewa na budynek jednorodzinny. Akcja była na tyle utrudniona, że drzewo zawisło na szczycie budynku, konieczna była interwencja podnośnika koszowego żeby zminimalizować straty na pokryciu dachowym. – relacjonują druhowie z OSP Przecznica.

zdjęcie : OSP Rębiszów

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here