Masz problem z zasięgiem? AKTUALIZACJA

19
4281

Mieszkańcy regionu skarżą się na problemy z zasięgiem. Głównie chodzi o sieć Plus, z której uzyskanie zasięgu, czy to internetowego, czy telefonicznego w niektórych miejscowościach jest niezwykle trudne.

 

Witam czy może coś wiadomo dlaczego są kłopoty z zasięgiem tel. komórkowym przede wszystkim Plus na terenie Mirska, czy jest to związane z pożarem w Wieży, telefony stacjonarne z Netii też są chyba problemy – pisze do redakcji jedna z czytelniczek. Podobne sygnały otrzymywaliśmy także wczoraj od mieszkańców Świeradowa Zdroju oraz Pobiednej.

Nie posiadamy informacji o utrudnieniach w danej miejscowości. Prosimy o przelogowanie urządzenia do 2G. – odpowiada na nasze zapytania konsultant sieci Plus, który zalecił także przełożenie karty SIM do innego telefonu i weryfikację działania sieci.

– Niestety w wyniku pożaru, o którym Państwo wspominacie w swoim mailu, ucierpiała także i nasza stacja BTS, którą trzeba będzie praktycznie w całości odtworzyć. Trudno dziś podać dokładny termin jej uruchomienia, bowiem na terenie tym toczy się postępowanie prowadzone przez prokuraturę i policje i dopiero po jego zakończeniu będziemy mogli rozpocząć działania. Mogę jedynie zapewnić, że z naszej strony zrobimy wszystko, by jak najszybciej zakończyć swoje prace i odtworzyć zasięg na omawianym terenie. – wyjaśnia Arkadiusz Majewski Starszy Specjalista Dział Komunikacji Korporacyjnej sieci Plus i dodaje – Klientów możemy tylko przeprosić za zaistniałą nie z naszej winy sytuację. Oczywiście każdy klient sieci Plus zawsze ma prawo do złożenia reklamacji. Reklamacja jest rozpatrywana w indywidualnym trybie, a decyzja podejmowana w oparciu o rzetelną analizę wszelkich okoliczności sprawy.

W dzisiejszych czasach problemy z zasięgiem są dotkliwe dla wszystkich, jednak w dobie koronawirusa, zdalnej pracy, zdalnej nauki są one wyjątkowo bolesne.

Jak z zasięgiem w Waszych miejscowościach?

19 KOMENTARZE

  1. Nie mam zasięgu, sieć Plus, od wczoraj- Giebułtów. Dzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że usterka ma być usunięta najpóźniej 07.04.2010 r. do godz. 18.

  2. Zasięgu z plusa nie mam od dawna. Zrezygnowałem z tej sieci. Dekoder zwróciłem z opóźnieniem około 2 miesięcznym z uwagi na koronawirus. Teraz każą mi płacić jakąś niby karę umowną. Przez ponad rok opłacałem abonament internetowy nie korzystając z niego z uwagi na brak zasięgu. I co ja mam teraz z tym zrobić? Obecnie korzystam z innej sieci i zasięg jest bdb. Pozdrawiam

  3. Brak zasięgu w Mirsku i Giebułtowie ma bezpośredni związek z wczorajszym pożarem w firmie recyklingowej, w którym ucierpiał m.in. maszt na którym są przekaźniki sygnału. Plus już o tym wie i podejmują działania mające na celu przywrócenie zasięgu (przynajmniej tak mi powiedział konsultant ds. pomocy technicznej). Jak długo to potrwa ciężko powiedzieć.

  4. W Wiezy podczas działań został odlaczony maszt, serwisant chciał podłączyć jednak odradzono mu to. nogi słupa byly rozgrzane do czerwoności, cud, ze w ogole sie utrzymał. Myślę, że max kilka dni i powinna ta usterka być naprawiona…

  5. Ogólnie jest słaby zasięg z Plusa. Pisałam do plusa z reklamacją i odpowiedz jaka dostałam że według nich i ich pomiarów zasięg jest i tyle w temacie. Mam 3 telefony w tej sieci i internet szczerze czekam na koniec umowy żeby zrezygnować

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here