Drogowcy koszą pobocza

4
772

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu przystąpiła do wykaszania poboczy. Utrudnienia związane z pracami napotkać można m.in. na drodze wojewódzkiej Gryfów Śląski – Złotniki Lubańskie.

 

Droga, otoczona przez gęsto zarośnięte pobocza, to zarówno wyzwanie dla bezpieczeństwa kierowców, jak i utrzymania estetyki otoczenia. Zarośnięte, zachwaszczone pobocza przy drodze wojewódzkiej w sołectwie Wieża to już przeszłość. Staraniami Rady Sołeckiej drogowcy ostro zabrali się do pracy.

„Dziękujemy Zarządowi Dróg Powiatowych w Lubaniu za pomoc w uprzątnięciu chodników i pasów zieleni w związku z przygotowaniem festynu, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w naszej wsi.” – w imieniu Rady Sołeckiej dziękuje Pan Artur Hryniewicz.

4 KOMENTARZE

  1. To może przy okazji i wykosicie pobocza w Chmieleniu. Przypomnę, że to najbardziej wypadkowa wieś – niebezpiecznezakręty
    Tu Wam dadzą MEDAL i jeszcze po rękach wycałują. Tylko skoście pobocza i uschnięte drzewa.

  2. Niestety jakość i szerokość koszenia dróg w powiecie zostawia wiele do życzenia. Drogi powiatowe to jakaś masakra. Wystarczy wyjechać po za granicę powiatu i wziąść przykład.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here