Droga zamknięta dla ruchu pojazdów i pieszych

1
2234
fot.: UMiG Mirsk

Wstępnie do dnia 30 czerwca władze gminy planują oddać do użytku wyremontowany most, którego obecny stan jest powodem zamknięcia drogi.

 

Z dniem 24 marca 2022r. został wyłączony z ruchu drogowego odcinek drogi gminnej nr 112719D w miejscowości Mlądz w km 0+367 do 0+560 w związku ze stanem awaryjnym obiektu mostowego nad potokiem Czarnotka w km 0+542 drogi. – informuje na stronie magistratu burmistrz Mirska.

Wyłączenie drogi następuje na czas niezbędny do opracowania projektu budowlanego oraz odbudowy obiektu. Planowany okres wyłączenia odcinka drogi z ruchu do dnia 30 czerwca 2024 r.

W okresie wyłączenia na przedmiotowym odcinku obowiązuje również zakaz ruchu pieszych.

1 KOMENTARZ

  1. Zastanawia mnie czy ten most będzie tak samo wyremontowany jak ten koło świetlicy wiejskiej . Zawężono go tak ,że ciagnikiem z przyczepą , śmieciarką czy autami straży pożarnej nie da się przejechać bo jest za wąsko albo graniczy to z cudem. I jeszcze te pół metrowe kraweżniki . Znając podejście gminy tak to będzie wyglądało i osoby odpowiedzialne stwierdza że tak ma być. Proponuję pogonić sołtysa aby za wczasu interweniować.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here