Do Jeleniej Góry nadal objazdem

5
1129

Nie przejedziemy jeszcze drogą powiatową 2491D z Wlenia w kierunku Jeleniej Góry. Ta w miejscowości Strzyżowiec nadal jest zamknięta.

 

W Strzyżowcu od września trwa remont mostu na drodze powiatowej. Ten ostatecznie miał się zakończyć 28 listopada. Jeszcze w ubiegłym tygodniu robotnicy zapewniali nas, iż w sobotę ułożona zostanie nowa nawierzchnia i chwilę później droga zostanie otwarta.

Niestety, tak się nie stało. Most nadal jest placem budowy. Tak, więc osoby pracujące np. w Jeleniej Górze jutro do pracy będą musiały pojechać objazdem.

5 KOMENTARZE

  1. Dokladnie, jest zakaz ruchu i koniec nie wjeżdżamy, ale dla większości zakaz nas nie obowiązuje czy roboty czy straż stoi i kieruje ruchem mnie to nie obchodzi, ja muszę jechać i wyrąbane, dlatego tak mamy w naszej Polsce, powinna stanąć policja i ładować mandaty z grubej rury tym co na siłę przejeżdżają. Co innego pojedziemy do innego kraju tam wszystko przestrzegamy, poprostu brak kultury wś

  2. Do mieszkaniec / “dlatego tak mamy w naszej Polsce” / Tylko pytanie dlaczego w tej naszej Polsce z jednym mostkiem można się p…ć tyle czasu??W innym kraju zachodnim już byśmy dawno zapomnieli ,że remont był,tylko u nas to trwa wiecznie wieki.A już zwalanie na Covid19 to kuriozum.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here