Dariusz Szorc – kandydat do Rady Powiatu Lwóweckiego

9
1493
Dariusz Szorc
Dariusz Szorc

Szanowni mieszkańcy Gminy Lubomierz i Gminy Wleń. 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe, w których będziemy wybierać swoich przedstawicieli do Rady Powiatu Lwóweckiego.

 

 

To bardzo ważne wybory, ponieważ osoby wybrane w skład rady będą Was reprezentować i wspierać Wasze lokalne potrzeby przez najbliższe pięć lat.

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować o moim starcie w tegorocznych wyborach samorządowych i zgłosić swoją kandydaturę na Radnego Powiatu Lwóweckiego.

Moje hasło wyborcze to: “NIE DLA PIENIĘDZY, NIE DLA KARIERY, TYLKO DLA LUDZI“. Deklaruję, że jeżeli zostanę wybrany Radnym Powiatu Lwóweckiego dietę przeznaczę na cele charytatywne dla sołectw, szkół, przedszkoli, straży pożarnej itp.

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o udzielenie mi swojego poparcia i oddania głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Szorc

-/materiał: KWW Demokraci – Ludowcy /-

 

9 KOMENTARZE

  1. Nareszcie ktoś konkretny i będzie można zagłosować na osobę która nie pcha się tam dla pieniędzy tylko dla sprawy. Brawo oby takich ludzi było więcej przy władzy to może uda się uratować jeszcze ten chory kraj!

    • Przed kim uratować ten chory kraj? Przed tymi co teraz rządzą ? tak to odbieramy i też popieramy super że jesteś przeciw ludziom Tuska bo nam Polskę zniszczą.

  2. A dlaczego diety mają być, może wykazać większą troskę o budżet powiatu oraz podatki podatników, radni niech zrezygnują z diet, wystarczy odpowiednia uchwała Rady Powiatu, pracują społecznie dla dobra wspólnego, a pieniądze przeznaczą na na cela bardziej szczytne.

  3. Deklaruję, że jeżeli zostanę wybrany Radnym Powiatu Lwóweckiego dietę przeznaczę na cele charytatywne dla sołectw, szkół, przedszkoli, straży pożarnej itp.
    Moje pytanie :
    Jedną dietę czy wszystkie diety ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here