Damski Salon Fryzjerski Pretty Woman obchodzi pierwsze urodziny

1
1055

Damski Salon Fryzjerski Pretty Woman to miejsce z duszą, pełne ciepła i dobrego smaku. Nowo otwarty salon to również miejsce, w którym jego właścicielka Pani Iwona Lubarska potrafi sprostać każdemu wyzwaniu i dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyczarować wspaniałe fryzury – tak pisaliśmy tuż po otwarciu Salonu Fryzjerskiego w Lwówku Śląskim. Trudno w to uwierzyć, ale od tego momentu minął już rok!

Rocznica stała się okazją do spotkania w szerszym gronie. Były słodkości, był szampan, nie zabrakło także prezentów i serdecznych życzeń.

 

My zapytaliśmy jak upłynął ten czas? Pani Iwona Lubarska przyznaje, iż nie spodziewała się takiego zainteresowania, tak wielu fantastycznych Klientek. – Myślałam, że będzie skromniej, że Klientek będzie o wiele mniej, ale okazało się, że frekwencja dopisała i rok był naprawdę bardzo dobry. – mówi właścicielka Salonu, który przez ten rok zyskał w Lwówku Śląskim już swoją renomę i ugruntowaną pozycję. – Mamy stałe Klientki, które są z nami od początku i właśnie dzisiaj z okazji pierwszych urodzin i zbliżających się Mikołajek, mamy dla nich prezenty. To bardzo miły dzień dla nas. Również od Klientek dostajemy mnóstwo prezentów, kwiatów i słodyczy. To wyraz zadowolenia z naszych usług. – dodaje ze wzruszeniem Pani Iwona.

Dziś Klientki są bardzo wymagające, a dobry fryzjer musi nadążyć za szybko zmieniającą się modą – Klientki oczekują żebyśmy podążały za trendami, więc szkolimy się ile tylko możemy. Idziemy z duchem czasu. Musimy sprostać ich oczekiwaniom. – tłumaczy właścicielka Salonu Pretty Woman, która podkreśla także, iż Klientek z każdym miesiącem przybywa, co z pewnością jest dowodem, że właścicielka idzie w dobrym kierunku i świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Salon Pani Iwony z założenia nie jest takim zwykłym salonem fryzjerskim. Tu kobiety mogą poczuć się jak u siebie. Do ich dyspozycji jest kuchnia, gdzie mogą sobie zaparzyć kawę, lub herbatę, codziennie jest świeże ciasto. Najważniejsza jest jednak wyjątkowa atmosfera.

Pierwszy rok, to dopiero początek pięknej przygody w Lwówku Śląskim. Pani Iwona zapytana o to, czego życzyłaby sobie mówi, iż najważniejsze jest zdrowie i na pierwszym miejscu właśnie zdrowia sobie życzy. Nie kryje także, iż ma cichą nadzieję, że kolejne lata będą takie same a może i jeszcze lepsze.

My z okazji tej pierwszej rocznicy życzymy wielu sympatycznych Klientek, uznania i zdrowia.

Damski Salon Fryzjerski mieści się przy ulicy Traugutta w Lwówku Śląskim. Wejście od strony parkingu. Na wizyty umawiać można się telefonicznie dzwoniąc pod numer: 533 414 520.

1 KOMENTARZ

  1. Najlepszego Iwonka dla Ciebie dużo zdrowia i siły na dalsze lata. Zleciało nie wiadomo kiedy dzięki za to że jesteś. To prawda że świat po wyjściu od Ciebie nabiera koloru w moim przypadku czerwonego 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here