Dachowanie koło Lwówka Śląskiego

2
4255
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Kierująca samochodem osobowym kobieta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na tym odcinku drogi.

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na drodze pomiędzy Lwówkiem Śląskim a Sobotą. Kierująca samochodem osobowym marki Skoda najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na tym odcinku tej drogi. Straciła panowanie nad autem i to wypadło z drogi i dachowało.

Na szczęście kierującej autem 45- latce nic się nie stało. Oficer prasowa lwóweckiej policji potwierdza, iż kobieta była trzeźwa.

Policjanci przypominają, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest między innymi niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i apelują do kierowców o rozsądek. Życie mamy tylko jedno.

zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy
fot.: Policja Lwówek Śląski

2 KOMENTARZE

  1. Może i prędkość była zbyt duża, nie wiem, ale wiem że tuż przed tym miejscem jest bardzo nieprzyjemna chopka, która jest niebezpieczna szczególnie po lewej stronie jadąc w kierunku Lwówka. Zresztą cały ten odcinek od skrzyżowania szczególnie, jest zbyt mocno pofałdowany. Kto jeździ ten wie, i widać jak kierowca znający drogę, jeździ zygzakiem omijając znane miejsca niebezpieczne. Kto nie zna, może się zdziwić nieprzyjemnie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here