Dachowali po pijaku

12
4946

Niewiele brakowało do nieszczęścia. Mieszkańcy usłyszeli pisk, huk i zobaczyli na drodze leżące na dachu auto.

 

Do dachowania samochodu osobowego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Łupkach koło Wlenia. Informacja o zdarzeniu do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła kilkanaście minut przed godziną 14. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków z JRG w Lwówku Śląskim oraz OSP Wleń, a także patrol policji i zespół ratownictwa drogowego.

Kierujący samochodem osobowym jadąc od strony Lwówka Śląskiego w kierunku Wlenia stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył pobocze, rów po prawej stronie drogi po czym auto dachowało. Ani kierowcy ani pasażerowi – mieszkańcom naszego powiatu – nic poważniejszego się nie stało. Z pomocą mieszkańców opuścili samochód. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia lwówecka policja, jednak już w tej chwili wiadomo, że tak kierowca jak i pasażer byli pod znaczymy wpływem alkoholu – po ok. 3 promile w wydychanym powietrzu, co potwierdza sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówek Śląski.

12 KOMENTARZE

  1. A jest więcej takich debili na wioskach i małych miasteczkach bo przecież policja daleko i są bezkarni.Przy takim stężeniu to ci goście chleją co dnia i pewnie też jeżdzą. TRZEBA zmienić prawo- za pomoc takim durniom wystawić fakturę za uslugi ratownicze,więzienie z automatu,zakaz dożywotni. Apel do policji -proszę o więcej kontroli bo w naszym regionie ludzie jeżdżą bez uprawnień, nachlani i naćpani. Normalni ludzie będą wdzięczni za oczyszczenie dróg z tego dziadostwa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here