Czyj to pies? Szukamy właściciela

6
1054

Zakończenie starego roku i powitanie nowego to dla czworonogów istny koszmar. Zwierzęta panicznie boją się huku petard, wystrzału fajerwerków i jak dyktuje im instynkt – uciekają.

 

 

We wtorkowy wieczór, 2 stycznia 2024 roku, około godziny 18 widocznego na zdjęciach psiaka znaleziono w Golejowie w gminie Lubomierz. Pies jest zadbany, ma niebieską obrożę, więc być może i on najzwyczajniej w strachu uciekł z domu.

Pieskiem zaopiekował się jeden z mieszkańców, który zawiózł go do gabinetu weterynaryjnego do Lwówka Śląskiego, gdzie psiak oczekuje na odbiór przez właściciela.

Gabinet Weterynaryjny ul. Topolowa 2, Lwówek Śląski, tel.: 501 264 200

6 KOMENTARZE

  1. Piesek wcale nie uciekł od wystrzałów ,dzisiaj dziecko wyprowadziło go na spacer i wtedy uciekł ale ktoś wywiózł go z Golejowa do Lwówka do gabinetu pani doktor i zrobił tylko kłopot .Jak by wszystkie psy z wiosek które biegają luzem zawożono do gabinetów to lekarze by stamtąd nie wychodzili. dziękuję pani doktor za przechowanie pieska.

  2. Gdyby zwierzęta mogły mówić, to pewnie powiedziałyby tak: “Wy durne ludziska! Chlejące wódę i ćpające telewizyjne opium. Wsadźcie se w 4 litery te petardy, fajerwerki i odpalcie. Będziecie mieli zbawienie natychmiastowe!”

  3. Po Maciejowcu i Pokrzywniku biegają psy bez opieki właścicieli gdzie chodzą dzieci turyści może straż miejska by się tym zajęła tymi psami bez opieki , niektóre są naprawdę groźne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here